• 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 5,0/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Gratis od 700 zł netto
logo raja 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Folia stretch, paletyzacja

(40 prod.)
Niezawodna folia do pakowania
Paletyzacja towarów, czyli układanie ich na paletach usprawnia wysyłkę. A folia stretch stabilizuje przewożone na paletach ładunki, przede wszystkim ciężkie, a także te o nieregularnym kształcie. Jest niezwykle rozciągliwa, dlatego kurczy się i zaciska na owiniętych przedmiotach, dzięki czemu mocno stabilizuje przesyłkę.

Folia stretch ręczna

Ręczna folia stretch jest niezbędna do stabilizacji i zabezpieczenia towarów podczas ich transportu i magazynowania. Używa się jej zwłaszcza do ładunków paletowych. Chroni je także przed kurzem i wilgocią podczas przechowywania w magazynie. Folia transparentna umożliwia identyfikację zawartości ładunku, zaś folia kolorowa uniemożliwia ją, więc jest stosowana do bezpiecznego składowania towarów oraz dyskretnego transportu wartościowych towarów takich jak np. sprzęt RTV i AGD. Jest dostępna w wielu wariantach rodzajowych, wymiarowych i kolorystycznych.

Folia maszynowa

Ten rodzaj folii jest niezbędny podczas przygotowywania do transportu towarów wielkogabarytowych. Usztywnia ładunek i zapobiega jego zsunięciu się z palety. Jest odporna na rozdarcia i bardzo rozciągliwa. Ma klejącą powierzchnię wewnętrzną, więc przylega idealnie do owiniętego przedmiotu. W ofercie firmy RAJA dostępna jest wersja bezbarwna oraz czarna – znajdziesz je wszystkie w kategorii Folia stretch maszynowa.

Folia termokurczliwa

Ten rodzaj folii jest niezwykle elastyczny, więc idealnie dopasowuje się do kształtu przedmiotu. Chroni nie tylko przed zanieczyszczeniem i wilgocią, ale także zalaniem. Folia ta jest sprzedawana
Dowiedz się więcej

Kartony 5-warstwowe

Zmniejsz ryzyko uszkodzeń i zwrotów od klientów!

Kup teraz