• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,7/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Pierwsze zamówienie? Darmowa dostawa przy pierwszym zamówieniu od 400 zł netto (492 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Folie stretch, paletyzacja

(42 prod.)
Niezawodna folia do pakowania
Paletyzacja towarów, czyli układanie ich na paletach usprawnia wysyłkę. A folia stretch stabilizuje przewożone na paletach ładunki, przede wszystkim ciężkie, a także te o nieregularnym kształcie. Jest niezwykle rozciągliwa, dlatego kurczy się i zaciska na owiniętych przedmiotach, dzięki czemu mocno stabilizuje przesyłkę.

Folia stretch ręczna

Ręczna folia stretch jest niezbędna do stabilizacji i zabezpieczenia towarów podczas ich transportu i magazynowania. Używa się jej zwłaszcza do ładunków paletowych. Chroni je także przed kurzem i wilgocią podczas przechowywania w magazynie. Folia transparentna umożliwia identyfikację zawartości ładunku, zaś folia kolorowa uniemożliwia ją, więc jest stosowana do bezpiecznego składowania towarów oraz dyskretnego transportu wartościowych towarów takich jak np. sprzęt RTV i AGD. Jest dostępna w wielu wariantach rodzajowych, wymiarowych i kolorystycznych.

Folia maszynowa

Ten rodzaj folii jest niezbędny podczas przygotowywania do transportu towarów wielkogabarytowych. Usztywnia ładunek i zapobiega jego zsunięciu się z palety. Jest odporna na rozdarcia i bardzo rozciągliwa. Ma klejącą powierzchnię wewnętrzną, więc przylega idealnie do owiniętego przedmiotu. W ofercie firmy RAJA dostępna jest wersja bezbarwna oraz czarna – znajdziesz je wszystkie w kategorii Folia stretch maszynowa.

Folia termokurczliwa

Ten rodzaj folii jest niezwykle elastyczny, więc idealnie dopasowuje się do kształtu przedmiotu. Chroni nie tylko przed zanieczyszczeniem i wilgocią, ale także zalaniem. Folia ta jest sprzedawana
Dowiedz się więcej

Kartony 5-warstwowe

Zmniejsz ryzyko uszkodzeń i zwrotów od klientów!

Kup teraz