• 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,8/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Gratis od 700 zł netto
logo raja 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Taśma klejąca pakowa

(33 prod. )

Taśmy pakowe do zamykania i oznaczania kartonów

Taśmy pakowe, w tym taśmy samoprzylepne służą do zamykania i precyzyjnego oznaczania kartonów i przesyłek. Taśmy do pakowania idealnie sprawdzają się podczas natężonego rytmu pracy w magazynach. Dzięki ich zastosowaniu karton nie otworzy się przypadkowo, a towary w niego zapakowane nie wysypią się. Stanowią trwałe zabezpieczenie. Taśmy klejące są odporne na zarysowania i zadrapania, mogą być stosowane także w niskich temperaturach. Są wykonane z różnych rodzajów materiałów, w tym m.in. z akrylu, polipropylenu, pvc czy papieru. Taśmy klejące mają różne poziomy przyczepności oraz występują w wielu kolorach i rozmiarach. W ofercie firmy RAJA znaleźć można różne rodzaje taśm klejących pakowych, tj.: taśmy samoprzylepne, taśmy zbrojone, taśmy papierowe, taśmy pcv oraz taśmy z nadrukiem, w tym taśmy z logo, a także wszelkiego rodzaju dyspensery niezbędne do aplikacji taśm do pakowania.

Taśma samoprzylepna

Ten rodzaj taśmy klejącej jest odporny na promieniowanie UV, a także temperatury do – 20 stopni. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu może być przechowywana długotrwale w magazynie. Ma wzmocnioną siłę klejenia. Jest to niezwykle mocna taśma pakowa – wykonana z folii polipropylenowej 60 mikronów. Jest dostępna w 8 wariantach.

Taśma zbrojona

Taśmy zbrojone są wzmocnione włóknem szklanym, dlatego doskonale nadaje się do zaklejania ciężkich ładunków wielkogabarytowych. Jest zbrojona wzdłużnie, więc można nią wiązać i grupować produkty. W ofercie RAJA znajdują się 3 warianty tego rodzaju taśmy.

Taśma papierowa

Taśma papierowa wykonana jest z papieru kraft o gramaturze 57 g/m2 i dlatego jest przeznaczona do recyklingu wraz z tekturowym opakowaniem. Do jej produkcji wykorzystuje się klej z kauczuku naturalnego. Jest to zatem taśma ekologiczna. Charakteryzuje się estetyką, dużą wytrzymałością i elastycznością – jest łatwa w użyciu, a przy tym skutecznie zamyka kartony. Ma też bardzo dobre właściwości klejące, gdyż natychmiast i długotrwale przyczepia się do tekturowej powierzchni pudełka. Jest odporna na niskie temperatury oraz wilgoć. Ma zastosowanie do lekkich opakowań o wadze do 25 kg.

Taśma pcv

Ten rodzaj taśmy klejącej służy do zaklejania, zabezpieczenia, oznakowania, mocowania, łączenia, izolacji i maskowania. W ofercie RAJA znaleźć można szeroką ofertę taśm samoprzylepnych odpornych na zmiany temperatury oraz substancji chemicznych, o niskiej rozciągliwości i doskonale przylegających do wszelkich powierzchni. Wyróżnia je właśnie ta doskonała przyczepność, także do chropowatych powierzchni takich jak beton. Co ważne, nie powodują ich uszkodzenia, więc można ich użyć do tymczasowego mocowania i łączenia przedmiotów czy podczas prac malarskich. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Mogą być użyte np. do oznaczania miejsc niebezpiecznych, schodów, krawężników czy tymczasowych pasów ruchu. Są wykonane z polichlorku winylu, dlatego są tak trwałe. Są dostępne w 8 wariantach i wielu wersjach kolorystycznych. Pokryte są klejem na bazie naturalnego kauczuku.

Taśma z nadrukiem i taśma z logo

Taśmy samoprzylepne z indywidualnym nadrukiem, a także logo firmy to idealna forma reklamy i promocji. Stosują je sklepy internetowe, a także inne firmy do zabezpieczania swoich przesyłek – stworzyć własny wzór taśmy możesz tutaj.

Rajaprint
33 prod. Usuń filtry
Lista Siatka
Taśma papierowa Kraft Rajatape
5 art.
Od 7,40 zł bez VAT
Taśma zbrojona Rajatape
3 art.
Od 4,68 zł bez VAT
Taśma ostrzegawcza pakowa Rajatape
10 art.
Od 5,35 zł bez VAT
Mini zestaw taśma zbrojona Rajatape
2 art.
Od 16,70 zł bez VAT
Taśma samoprzylepna PP o długim nawoju
2 art.
Od 10,95 zł bez VAT
Mini zestaw taśma samoprzylepna PCV
2 art.
Od 9,15 zł bez VAT