22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Przekładki plastikowe

Przekładki plastikowe


Akcesoria do paletyzacji są niezbędnikami w każdym magazynie, przynależącym do firm e-commerce, transportowych. Dzięki nim możliwa jest lepsza ochrona ładunków znajdujących się na paletach. Jednym z najciekawszych przykładów są przekładki plastikowe. Co warto o nich wiedzieć?

Cechy przekładek plastikowych


Dobrej jakości przekładki plastikowe od RAJA cechują się higienicznością, izolacyjnością. Doskonale chronią krawędzie i rogi towarów na paletach przed wilgocią. Są produktami wielokrotnego użytku, zmywalnymi. W RAJA można nabyć ich dwa rodzaje – niebieskie (do lżejszych ładunków) oraz szare (do cięższych towarów). Zostały wykonane z polipropylenu komórkowego.

Zastosowanie przekładek plastikowych – gdzie najlepiej się sprawdzą?


Przekładki plastikowe idealnie nadają się do branży szklarskiej, rolniczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, elektronicznej. Tak duże zastosowanie wynika z ich – już wspomnianej – higieniczności. Nie są toksyczne. Idealnie sprawdzą się do zewnętrznego magazynowania i wysyłki różnorodnych produktów. To akcesoria do paletyzacji, które powinny pojawić się w każdym większym magazynie.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa