22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Skrzyniopalety, skrzynie paletowe

Opakowania exportowe – najlepsza ochrona ładunku podczas transportu międzynarodowego.

Skrzyniopalety, skrzynie paletowe


Ochrona przewożonego ładunku podczas transportu międzynarodowego (lądowego, powietrznego, morskiego) wymaga wykorzystania trwałych i wytrzymałych zabezpieczeń. Skrzyniopalety i skrzynie paletowe od firmy RAJA łączą w sobie funkcję palety i skrzyni. To sprawdzone opakowania eksportowe. W niektórych wypadkach alternatywę dla skrzyń paletowych stanowią tekturowe kontenery modułowe i nadstawki paletowe drewniane.

Skrzynie paletowe – do czego służą?


Składane, lekkie, mocne, uniwersalne skrzynie paletowe to opakowania eksportowe, dostosowane do transportu lotniczego. Zajmują niewiele miejsca, co jest szczególnie istotne w samolotowej bagażowni. Na pokład samolotu trafiają za pośrednictwem wózków widłowych, do których są idealnie przystosowane – mają aż 4 wejścia pod owe urządzenia. Skrzynie paletowe optymalnie zabezpieczają przechowywane towary przed deformacjami, uszkodzeniami mechanicznymi. Poradzą sobie z długim magazynowaniem i dalekimi podróżami. Skrzynie paletowe to gwarancja prostego i szybkiego montażu – bez śrub i gwoździ!

Alternatywa dla skrzyń paletowych – kontenery modułowe


Skrzynie paletowe są bezpośrednio przystosowane pod transport lotniczy. Jednak nie jest to jedyna forma przewozu towarów. Co z transportem lądowym lub kolejowym? Tutaj sprawdzą się tekturowe, ekologiczne kontenery modułowe. Każdy z pomniejszych elementów (małych kartonów), z jakich składają się kontenery, można używać osobno – w zależności od indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie daje duże pole do manewru. Taka alternatywa dla skrzyń paletowych składa się ze spodu i pokrywy (dostarczanych oddzielnie) oraz części środkowej, wykonanej z trwałej i wytrzymałej tektury 5-warstwowej. Spód i pokrywa kontenerów modułowych wytworzone zostały natomiast z lżejszej tektury 3-warstwowej.

Nadstawki paletowe – kolejna alternatywa dla skrzyń paletowych


Nadstawki paletowe wykorzystuje się podczas transportu urządzeń i sprzętu cięższego kalibru, np. silników, maszyn rolniczych i budowniczych, kanistrów. To wytrzymalsza alternatywa skrzyń paletowych – niepozorne nadstawki, ułożone na palecie, pozwalają przekształcić zwykłą europaletę w skrzyniopaletę. Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniej skrzyni paletowej? Zachęcamy do kontaktu!

8 prod.
Sortuj: Trafność: największa