22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Przekładki tekturowe i kartonowe

Przekładki tekturowe i kartonowe


Akcesoria do paletyzacji powinny pojawić się w każdym magazynie – bez wyjątku. Dzięki nim możliwa jest lepsza ochrona i gruntowne zabezpieczenie ładunków na paletach. Doskonałym ich przykładem są przekładki tekturowe i kartonowe. W RAJA można odnaleźć różne ich rodzaje – od tak wymyślnych, jak przekładki typu plaster miodu po papierowe. Czym charakteryzuje się każdy rodzaj?

Cechy przekładek tekturowych i kartonowych


Dobrej jakości przekładki tekturowe i kartonowe to tanie i przydatne akcesoria do paletyzacji, które wykorzystuje się do warstwowego układania na palecie ładunków o nieregularnych kształtach. Ich kolejnym zadaniem jest stabilizacja towarów. Są odporne na zgniatanie. Ponadto można je zastosować jako przykrywki górnej lub dolnej części ładunku na palecie.

Przekładki tekturowe i kartonowe od RAJA – co można znaleźć?


Przekładki tekturowe i kartonowe mogą mieć różną grubość. Te wykonane z tektury falistej 3-warstwowej sprawdzą się raczej przy oddzielaniu lżejszych ładunków, zaś egzemplarze z tektury 5-falistej będą już idealne do oddzielania przedmiotów cięższych. W RAJA można odnaleźć różne rodzaje przekładek tekturowych i kartonowych, zawsze sprzedawanych w paczkach z różną liczbą produktów – od 25 do nawet 160 sztuk.

Każde z przekładek tekturowych i kartonowych od RAJA cechują się bezpiecznym wykonaniem. Chronią towary przed zanieczyszczeniem, kurzem, mniejszymi ilościami wody. Nadają się zazwyczaj do pośredniego kontaktu z żywnością. To produkt, którego zdecydowanie nie należy bagatelizować.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa