22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Opakowania do transportu towarów niebezpiecznych

Opakowania do transportu towarów niebezpiecznych


W naszym asortymencie znajdziesz specjalistyczne opakowania przeznaczone do bezpiecznego transportu towarów niebezpiecznych. Oferujemy wysokiej jakości kartony, które spełniają rygorystyczne wymogi międzynarodowych przepisów.

Wszechstronne zastosowanie opakowań do transportu


Nasze opakowania do transportu towarów niebezpiecznych są wszechstronne i mogą być wykorzystywane do przechowywania oraz przewozu różnorodnych produktów, takich jak substancje chemiczne, materiały łatwopalne, czy też inne materiały niebezpieczne.

Dzięki starannemu projektowaniu i testowaniu zapewniamy, że nasze opakowania są w stanie sprostać różnorodnym wymaganiom branżowym oraz spełnić oczekiwania klientów z różnych sektorów przemysłu.

Postaw na nasze opakowania do transportu towarów niebezpiecznych


Dostępne w naszym sklepie kartony wykonane są z mocnej, pięciowarstwowej tektury (z wyjątkiem modeli DAP55 i DAP70, które zostały wzmocnione za pomocą siedmiowarstwowej tektury), zapewniając wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Każde opakowanie wyposażone jest dodatkowo w worek ochronny wykonany z folii PE o grubości 50 mikronów, co zwiększa ochronę zawartości przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Z myślą o ochronie środowiska oraz potrzebach naszych klientów, wszystkie nasze opakowania są dostarczane w stanie złożonym oraz są w pełni przystosowane do recyklingu po zakończeniu ich użytkowania. Dodatkowo zewnętrzna warstwa kartonów pokryta jest papierem kraft, co nie tylko zwiększa ich wytrzymałość, ale również nadaje im estetyczny, profesjonalny wygląd.

Nasze opakowania do transportu towarów niebezpiecznych są idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących niezawodnych i ekologicznych sposobów na bezpieczne przewożenie swoich produktów. Zapewniamy, że każdy element naszego asortymentu został zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie oraz ochronie zarówno ładunku, jak i środowiska naturalnego.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa