(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy
spinner

Zgrzewarki do opakowań

Postaw na sprawdzone produkty do pakowania!

Obecnie bardzo często do pakowania stosuje się rękawy foliowe i zgrzewarki do folii. Świetnie sprawdzają się w wielu różnych branżach, np. w przemyśle spożywczym, przetwórstwie czy dystrybucji. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż urządzenia te są bardzo praktyczne, łatwe w użyciu, a przy tym ekonomiczne. Używa się ich w miejscach, w których istnieje potrzeba szybkiego, dokładnego i profesjonalnego pakowania towarów. W ofercie RAJA znaleźć można zarówno różnego rodzaju zgrzewarki do folii (impulsowe, magnetyczne), części eksploatacyjne i akcesoria, a także rękawy foliowe, czyli wszystko, co potrzebne do stworzenia kompletnego stanowiska do profesjonalnego pakowania.

Rękawy foliowe

Są niezbędne do zapakowania pod wymiar ciężkich produktów. Cechują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także elastycznością i odpornością na wilgoć, rozpuszczalniki i inne substancje chemiczne.Termozgrzewalne i praktyczne rękawy foliowe umożliwiają łatwe wykonanie serii worków i woreczków pod wymiar - w tym celu wystarczy zgrzać na szerokości rękawa potrzebną długość. Są wykonane z folii polietylenowej niskiej gęstości o różnej grubości, w tym 150, 100, 50 i 30 mikronów. Rękawy foliowe o grubości 150 mikronów występują w 8 wariantach, o grubości 100 mikronów w 16, o grubości 50 mikronów w 17, a o grubości 30 mikronów w 6 wariantach.

Zgrzewarki do folii

W ofercie RAJA dostępne są zgrzewarki uniwersalne, impulsowe oraz magnetyczne. Zgrzewarki do folii impulsowe z nożem są dostępne w 3 wariantach. Są proste w użyciu i precyzyjne – nóż pozwala dokładnie odciąć potrzebny odcinek folii. Nadają się do folii polietylenowej oraz polipropylenowej. Uniwersalne zgrzewarki do folii występują w 4 wa

16 art.
Sortuj: Trafność: największa