(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Zgrzewarki do opakowań

Zgrzewarki do opakowań


Coraz więcej firm wysyłkowych oraz transportowych korzysta ze specjalnych zgrzewarek do opakowań (folii) oraz rękawów foliowych. Urządzenia wykorzystuje się tam, gdzie zaistniała konieczność profesjonalnego, szybkiego, dokładnego pakowania towarów. W ofercie RAJA można odnaleźć kilka typów zgrzewarek do opakowań (impulsowe, magnetyczne). Nie brakuje także niezbędnych części eksploatacyjnych, akcesoriów, rękawów foliowych.

Czym charakteryzują się magnetyczne zgrzewarki do opakowań?


Magnetyczne zgrzewarki do opakowań to inwestycja. Inwestuje w nie coraz więcej firm z branży e-commerce i opakowaniowej – mimo stosunkowo wysokiej ceny. Zgrzewarki do opakowań tego typu są ergonomiczne, precyzyjne, uniwersalne, skuteczne i proste w użyciu. Sprawdzą się w kontakcie zarówno z folią polietylenową, jak i polipropylenową. Wyposażone zostały w termostat i minutnik do regulacji czasu zgrzewania i chłodzenia.

Cechy impulsowych zgrzewarek do opakowań


Impulsowe zgrzewarki do opakowań są nieco tańsze od magnetycznych odpowiedników. Mają podobny mechanizm działania (termostat i minutnik do regulacji czasu chłodzenia, zgrzewania). Są ergonomiczne, uniwersalne, precyzyjne, proste w użyciu. Szybki i prosty cykl zgrzewania pozwala na szybką, wygodną pracę bez wysiłku.

Zgrzewarki do opakowań – niezbędne akcesoria


W ofercie RAJA znajduje się wiele akcesoriów przeznaczonych zarówno do impulsowych, jak i magnetycznych zgrzewarek do opakowań. Owe dodatki pozwalają stworzyć kompletne stanowisko do pakowania – podstawa to blat roboczy oraz podajnik na rękaw foliowy. W zestawie do magnetycznych zgrzewarek znajduje się ponadto pedał, eliminujący konieczność użycia rąk przy pracy.

16 art.
Sortuj: Trafność: największa