22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Taśmy mocujące

Taśmy mocujące


Sklejanie, grupowanie i mocowanie wszystkich materiałów oraz paczek wymaga użycia specjalistycznych samoprzylepnych taśm mocujących. To niezbędnik podczas łączenia i mocowania poszczególnych przedmiotów. Przydają się w wielu różnorodnych branżach, dlatego nie należy bagatelizować ich roli podczas pakowania, montowania, mocowania. Co warto o nich wiedzieć?

Czym cechują się dobre taśmy mocujące?


Taśmy mocujące są uniwersalne. Można je wykorzystywać zarówno w biurach, jak i magazynach. Najczęściej są dwustronne, zabezpieczone papierem silikonowym, wykonane z mocnej i wytrzymałej folii polipropylenowej. Ich warstwa klejąca została zwieńczona klejem kauczukowym syntetycznym. Dobrej jakości taśmy mocujące wyróżniają się odpornością na wahania temperatur. W RAJA są sprzedawane w paczkach po kilkadziesiąt sztuk (24 lub 30). Zainteresowani klienci wśród tutejszych taśm mocujących mogą przebierać wśród taśm dwustronnie klejących, samoklejących, płatków samoprzylepnych czy podkładek samoprzylepnych z pianki PE.

Przeznaczenie dobrych taśm mocujących


Wydajne, dobrej jakości taśmy mocujące przeznaczone są do mocowania i grupowania różnorodnych produktów, materiałów. Doskonale poradzą sobie z każdą powierzchnią, trwale do niej przylegając. Sprawdzą się w każdych warunkach i wielu branżach – nie tylko transportowej, e-commerce czy opakowaniowej, ale też przemyśle szklarskim, budowlanym, elektronicznym, motoryzacyjnym. Niektóre z taśm mocujących poradzą sobie z cięższymi ładunkami, a inne z lżejszymi – wybór jest duży, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią, docelową taśmę mocująco-łączącą.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa