(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Koperty foliowe

Koperty foliowe


Zapewnienie idealnego poziomu bezpieczeństwa towarom na czas wysyłki to podstawa, szczególnie jeśli chodzi o firmy z branży wysyłkowo-handlowej. Podczas prowadzenia własnej działalności, warto zainwestować w jak najlepszej jakości koperty foliowe Raja®, które nie tylko doskonale zabezpieczają produkty na czas wysyłki, ale także nadają się do recyklingu po zużyciu. Nasza oferta kopert foliowych Raja® obejmuje opakowania w kolorze białym lub przezroczystym w rozmiarach zaczynających się od 200 mm do 900 mm wysokości wewnętrznej koperty.

Koperty foliowe Raja® – co je wyróżnia?


Opakowania stworzone do zabezpieczenia towaru na czas transportu są wykonywane z najlepszych jakościowo materiałów, które są odporne na: rozerwania, wilgoć, zmienne temperatury, ale także ryzyko samoistnego otwarcia. Zastosowana taśma samoklejąca jest na tyle mocna, że utrzymuje kopertę foliową w zamknięciu przez duży czas. Najistotniejsze cechy, jakimi charakteryzują się koperty foliowe Raja®, to:
  • w 100% wodoodporny materiał,
  • odporność na rozdarcia i zginanie,
  • zamykanie paskiem samoklejącym,
  • nieprzezroczysty materiał w białym kolorze – polietylen o grubości 60 mikronów.

Gdzie najlepiej sprawdzają się koperty foliowe Raja®?


Nasze koperty foliowe Raja® są świetnym wyborem dla wielu przedsiębiorców chcących wysyłać towary z maksimum dyskrecji. Wiele modeli jest w 100% nieprzezroczystych, co pozwala na zamknięcie w ich wnętrzu produktów bez ryzyka, że ktokolwiek z zewnątrz dowie się, co jest w paczce. Koperty foliowe dostępne w naszej ofercie świetnie sprawdzą się w przypadku wysyłki:
  • biżuterii,
  • płyt CD/DVD/winylowych,
  • odzieży i obuwia,
  • dokumentacji firmowej,
  • materiałów reklamowych,
  • towarów wrażliwych na oddziaływanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne, np. elementy elektroniki użytkowej.

Wybierając koperty foliowe Raja®, możesz zaopatrzyć swoją firmę w niezbędne materiały potrzebne do bezpiecznego wysyłania produktów. Co ciekawe, nasza oferta obejmuje też wyjątkowo wytrzymałe koperty bezpieczne, których po zamknięciu nie da się otworzyć bez naruszenia struktury opakowania. Te dodatkowo ułatwiają identyfikację przesyłki poprzez odcinki przewozowe do odrywania dla kuriera.

Ile kosztują koperty foliowe Raja®?


Zakup kopert foliowych Raja® to stosunkowo niewielki wydatek. Oczywiście finalna cena zależy od tego, jak duże zamówienie złożysz w naszym sklepie internetowym. Kupując koperty foliowe w ilościach hurtowych, możesz liczyć na naprawdę rozsądną cenę zakupu takich materiałów operacyjnych do swojej firmy. Najtańsze koperty foliowe Raja® to wydatek w okolicach 0,54 zł za sztukę. Można więc powiedzieć, że zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorców nie będzie to spore obciążenie dla budżetu – niezależnie od ilości i rodzaju zamówionych kopert.

Warto też dodać, że koperty foliowe Raja® występują też w formie kopert zwrotnych, co przydaje się szczególnie podczas wysyłki odzieży i obuwia. Dzięki temu potencjalny klient może wygodnie zwrócić towar bez konieczności ponownego adresowania koperty.

4 art.
Sortuj: Trafność: największa