22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folia pre-stretch, folia wstępnie rozciągnięta

Folia pre-stretch, folia wstępnie rozciągnięta


Folia stretch to produkt, któremu zapewne nie trzeba przedstawiać żadnemu pracownikowi sklepu internetowego, hurtowni wysyłkowej czy innego przedsiębiorstwa e-commerce. Z troski o komfort użytkowników powstaje coraz więcej nowych alternatyw – w tym folia pre-stretch (wstępnie rozciągnięta). Co warto o niej wiedzieć?

Charakterystyka folii pre-stretch


Mniej popularną folię pre-stretch zwie się też „wstępnie rozciągniętą”. W owej nazwie tkwi też cecha tego produktu. O co chodzi? Otóż folia pre-stretch nie wymaga użycia sił przy naciąganiu. Jest dwukrotnie cieńsza i bardziej ekonomiczna aniżeli klasyczny odpowiednik. Podobny efekt można osiągnąć przy aplikacji mniejszej ilości tego produktu. Ponadto wyróżnia się łatwości użycia, wytrzymałością, odpornością na rozerwanie. Folia pre-stretch od RAJA jest bardzo dobrej jakości. Nie ulega nadmiernego rozciągnięciu i zniszczeniu nawet podczas długotrwałego magazynowania produktu. Nadaje się do owijania niemal każdej przesyłki czy ładunku na paletach.

Budowa folii pre-stretch


Folia pre-stretch od RAJA wykonana jest z polietylenu rozciągniętego metodą podmuchu „blown”. Owa technika opiera się na roztopieniu żywicy, następnie rozdmuchiwanej w kierunku maszynowym i poprzecznym, po czym ochładzaniu powietrzem. Metoda „blown” daje możliwość uzyskania wszechstronnych produktów – właśnie takich jak folia pre-stretch.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa