22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Papier prezentowy, folia do pakowania prezentów

Dodaj blasku i elegancji prezentom

Do pakowania prezentów najczęściej wykorzystuje się papier ozdobny oraz torebki prezentowe. Warto prezentom pakowanym w papier dodać trochę blasku i elegancji, wybierając papiery do pakowania oraz folie celofanowe RAJA. Oprócz papieru do efektownego zapakowania można użyć także folii metalizowanej, która jest równie łatwa w użyciu jak papier. Papiery do pakowania prezentów są wykonane z najwyżej jakości papieru Kraft. Dzięki papierom RAJA opakowanie prezentu może być wyjątkowe i szykowne. W ofercie RAJA dostępnych jest wiele rodzajów papieru do pakowania prezentów (papier ozdobny błyszczący, dwustronny papier do pakowania, papier ozdobny w paski i kropki, papier ozdobny Carmelia, Stella, papier dla dzieci, papier do pakowania bożonarodzeniowy, klasyczny, kolorowy papier do pakowania), folia metalizowana – kolorowa, przezroczysta i błyszcząca, a także praktyczne stojaki na papier ozdobny, wstążki i bibułę.

Papier ozdobny do pakowania

W ofercie dostępny jest papier ozdobny na każdą okazję. Dzięki pastelowej kolorystyce oraz nieco bardziej stonowanej, prezenty wyglądają bardzo gustownie. Dostępny jest także dwukolorowy papier dwustronny, który może przydać się szczególnie osobom, które lubią oryginalnie pakować prezenty. Papier RAJA nie rwie się i posiada wytrzymałą, prążkowaną fakturę. W tej kategorii dostępnych jest 8 produktów.

Papier ozdobny błyszczący

Papier powlekany, dostępny w 4 kolorach, o szerokości 700 mm i długości 25 m. Dwustronny papier do pakowania prezentów - paski/kropki: papier powlekany o gramaturze 80 g/m2, dostępny w 3 kolorach, szerokość 700 mm, długość 50 m, sprzedawany w rolkach. Papier ozdobny w paski: papier powlekany, błyszczący, o gramaturze 80 g/m2, dostępny w 4 kolorach, szerokość 700 mm, długość 50 m. Papier prezentowy dla dzieci: papier powlekany, o

23 prod.
Sortuj: Trafność: największa