22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folie zabezpieczające, przekładki foliowe

Folie zabezpieczające, przekładki foliowe


Istnieje gama produktów ochronnych, których nie powinno zabraknąć w żadnym magazynie w większej lub mniejszej firmie e-commerce, transportowej. Mowa zatem o foliach zabezpieczających, przekładkach foliowych lub tekturowych pokrywach do palet. Każde z wymienionych akcesoriów jest dostępnych wśród asortymentu RAJA. Czym one się charakteryzują?

Cechy folii zabezpieczających od RAJA


Folia zabezpieczająca ma takie zadanie, jakie przychodzi pierwsze na myśl. Można zatem oczekiwać, że ów materiał doskonale ochroni dany produkt przed zabrudzeniami, wilgocią, promieniowaniem UV, a nawet mniejszymi i słabszymi uszkodzeniami mechanicznymi. Takie produkty są elastyczne. Ich miękkie wykonanie sprawia ponadto, że dopasują się do ładunku o każdym, nawet najbardziej niestandardowym, kształcie. Folie zabezpieczające świetnie sprawdzą się w korelacji z paletami, które mogą osłaniać.

Czym charakteryzują się dobre przekładki foliowe?


Doskonałej jakości przekładki foliowe od RAJA zabezpieczają górną część palety lub kartonu przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi, brudem i kurzem, w pewnym stopniu również wilgocią i promieniowaniem UV. Można je połączyć z charakterystycznymi tekturowymi pokrywami, które dopełniają bezpieczny transport danego towaru na paletach. W RAJA dostępne są również niecodzienne rodzaje przekładek foliowych – transparentne modele, umożliwiające natychmiastową identyfikację zawartości. Jeśli pracownikom hurtowni wysyłkowych zależy na czymś przeciwnym – ukryciu danych towarów przed wzrokiem nieupoważnionych osób – mogą zdecydować się na czarne przekładki foliowe.

6 prod.
Sortuj: Trafność: największa