22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Folia maszynowa czarna

Folia stretch maszynowa czarna


Folia stretch maszynowa jest alternatywą dla ręcznej wersji tego niebywale rozciągliwego materiału. Jej sekret tkwi w możliwości głębokiej korelacji z różnymi owijarkami. Nic dziwnego, że stanowi ona niezbędnik w dużych sklepach internetowych, hurtowniach wysyłkowych oraz magazynach. Firma RAJA proponuje dwa typy: folię maszynową czarną oraz transparentną. Czym charakteryzuje się pierwszy rodzaj? Jakie ma zalety?

Cechy folii maszynowej czarnej


Jak już wiadomo, folia stretch może mieć różne kolory – od transparentnych po kolorowe. Te pierwsze ułatwiają identyfikację paczki, natomiast folia maszynowa czarna działa wręcz przeciwnie – nie dopuszcza, by zawartość przesyłki ujrzały osoby nieupoważnione. To stanowi wyjątkową ochronę ładunku przed kradzieżą, co jest szczególnie istotnie wtedy, gdy we wnętrzu paczki znajdują się rzeczy wartościowe, np. drogi sprzęt elektroniczny, biżuteria.

Niebywała rozciągliwość folii maszynowej czarnej


Nieprzezroczysta folia maszynowa czarna nie tylko gwarantuje dyskrecję wysyłki, ale i charakteryzuje się dużą rozciągliwością – nawet do 150%! Dzięki temu można ją wykorzystać do otaczania ładunków paletowych o nieregularnych, ostrych, odstających krawędziach.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa