22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kątowniki i narożniki ochronne do palet

Kątowniki i narożniki ochronne


Istnieją takie akcesoria do paletyzacji, o których powinna pomyśleć każda szanująca się firma e-commerce, dysponująca magazynem. Mowa o kątownikach i narożnikach ochronnych do palet – jednym z najlepszych rozwiązań do zabezpieczanie i wzmacniania ładunków paletowych podczas ich transportu, magazynowania.

Czym charakteryzują się kątowniki i narożniki ochronne do palet?


Kątowniki tekturowe od RAJA zostały wykonane w 100% z makulatury, przeznaczone do recyklingu. Nie da się zatem odmówić im ekologiczności i poszanowania dla ochrony środowiska. Tak dobrej jakości kątowniki i narożniki ochronne do palet gwarantują stabilizację ładunków umieszczonych na palecie. Jak można się spodziewać, świetnie chronią narożniki i rogi zabezpieczanych towarów – przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. otarcia, obiciami, zgnieceniami).

Podział kątowników i narożników ochronnych do palet


Dobrej jakości kątowniki i narożniki ochronne do palety dzielą się na dwa rodzaje – o wąskich i szerokich skrzydłach. Te pierwsze (wykonane najczęściej z tektury falistej 3-warstwowej) lepiej sprawdzą się w korelacji z lżejszymi, delikatniejszymi towarami. Drugie natomiast chronią całą wysokość palety (szczególnie jej pionowe krawędzie). Zazwyczaj wykonuje się je z mocniejszej tektury 5-warstwowej. Każdy z wymienionych typów gwarantuje wysokie zabezpieczenie rogów i narożników wybranych towarów. Kątowniki i narożniki ochronne są odporne na wilgoć. Ich użycie daje pewność, że transportowane na palecie towary nie ulegną zniszczeniu podczas zalania czy innym kontakcie z wodą. Nie łamią się i są odporne na wstrząsy. To produkt, którego nie sposób pominąć w swoim magazynie.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa