22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Zabezpieczenie antykorozyjne

Opakowania antykorozyjne


Artykuły wykonywane z tworzyw sztucznych, betonu czy metali są narażone na niszczenie w wyniku korodowania. Aby proces ten został opóźniony możliwie jak najbardziej, radzimy sięgnąć po odpowiedniej jakości opakowania antykorozyjne. Umieszczone w nich wyroby z różnych tworzyw będą lepiej chronione przed uszkodzeniami m.in. podczas przechowywania ich przez długi czas w magazynie. Warto więc zainwestować w ich zakup.

Jakie opakowania antykorozyjne warto stosować?


W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się zabezpieczenia antykorozyjne w kilku odsłonach. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim papier pakowy smołowany, który charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem wodoodporności i obojętności na wilgoć. Oprócz niego mamy do zaoferowania doskonale nadający się do ochrony metali papier antykorozyjny VCI oraz wykorzystywany głównie w przemyśle maszynowym papier parafinowany. Inny rodzaj zabezpieczenia antykorozyjnego stanowi absorbujący ciecze wermikulit, czyli minerał zwiększający swoją objętość w wyniku jego ogrzewania.

Skutecznie absorbujące ciecze opakowania chroniące przed korozją


Proponowane przez nas opakowania antykorozyjne są dostępne w atrakcyjnych cenach i bardzo dużej ilości. Każde z nich wyróżnia się skuteczną absorbcją cieczy, co powoduje, że transportowane i przechowywane w nich artykuły pozostają efektywnie chronione przed niszczeniem. Dzięki temu dłużej zachowują swoje najlepsze właściwości, a także odpowiedni wygląd. Nasze opakowania antykorozyjne są łatwe w użyciu i odpowiednie do zastosowania w celu zabezpieczenia wyrobów o różnych kształtach i rozmiarze. Dodatkowo wyróżnia je brak szkodliwości dla środowiska naturalnego.

Zabezpieczenia przed korozją – jak je stosować?


Opakowania antykorozyjne z naszej oferty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko wystąpienia warunków sprzyjających wystąpieniu procesu korodowania. Najczęściej są to duże pomieszczenia narażone na zawilgocenie. W celu uniknięcia uszkodzenia znajdujących się w nich produktów wystarczy jedynie owinąć je w wybrany rodzaj papieru i umieścić w np. kartonie wypełnionym wermikulitem. Dokładnie w ten sam sposób można przygotować narażone na korozję artykuły na czas ich transportu. W celu kontrolowania poziomu wilgoci w określonych miejscach polecamy natomiast wykorzystać również dostępny w naszej ofercie – obok opakowań antykorozyjnych – wskaźnik wilgoci.

5 prod.
Sortuj: Trafność: największa