22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Dyspensery i podajniki do folii stretch

Dyspensery i podajniki do folii stretch


Samodzielnie odwijanie folii stretch z rolki nie jest zadaniem trudnym, acz dość czasochłonnym – szczególnie dla pracowników firm e-commerce, którzy muszą przyklejać ów produkt szybko, mechanicznie i automatycznie. Producenci tej elastycznej folii, mając na uwadze codzienne wsparcie użytkowników, zadbali o ułatwienia – dyspensery i podajniki do folii stretch.

Czym są dyspersery i podajniki do folii stretch?


Dyspensery i podajniki do folii stretch (obu nazw można używać zamiennie) są stabilnymi i wytrzymałymi narzędziami pakowymi. Sprawdzą się w każdej firmie e-commerce (sklepie internetowym, hurtowni wielobranżowej). Dzięki nim można liczyć na szczelne i bezproblemowe zawinięcie towaru. Każdy dyspenser i podajnik do folii stretch składa się z ergonomicznego, wytrzymałego, plastikowego uchwytu, który reguluje naciąg folii stretch. W rezultacie nie dochodzi do sklejania tego produktu, a odwijanie i otaczanie paczki, przesyłki czy innego ładunku jest banalnie proste. Nieskomplikowana konstrukcja tego narzędzia zapewnia dużą efektywność działań i maksymalny komfort pracy.

Dlaczego warto zainwestować w dyspensery i podajniki do folii stretch?


Dyspensery i podajniki do folii stretch sprawdzą się w przedsiębiorstwie o każdej wielkości – zarówno dużych, jak i małych. Ich naczelnym celem jest pomoc w codziennych działaniach pracowników firm e-commerce oraz uniknięcie marnotrawstwa. Wpływają na zautomatyzowanie procesu pakowania, co wpływa pozytywnie na bieżące wyniki oraz morale i samopoczucie pracowników, dla których praca nie stanowi tak wielkiego problemu, jakim by była, gdyby musieli odwijać folię stretch ręcznie.

Nie będzie przesadzeniem stwierdzenie, że każde większe przedsiębiorstwo e-commerce nie wyobraża sobie codziennej pracy bez dyspenserów i podajników do folii stretch.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa