• 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,9/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Gratis od 700 zł netto
logo raja 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Folia stretch

(13 prod. )

Ręczne folie stretch są niezbędne do stabilizacji i zabezpieczania towarów podczas transportu i magazynowania

Folia stretch to materiał powszechnie wykorzystywany w branży transportowej. Rozciągliwa folia z tworzywa sztucznego umożliwia szybkie i skuteczne zabezpieczenie towarów wszelkiego rodzaju. Sprawdza się zarówno przy ciężkich, jak i lekkich przesyłkach. Doskonała przyczepność sprawia, że można ją bez obaw wykorzystać do owijania przedmiotów o nietypowych wymiarach i kształtach. Szczelna warstwa folii stretch chroni przesyłkę przed przypadkowym zamoczeniem, porysowaniem i zabrudzeniem, stanowi skuteczną barierę dla wilgoci, pyłu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Co więcej, utrudnia również otwarcie przesyłki przez osoby postronne i chroni jej zawartość przed kradzieżą. Folia stretch bardzo często jest również stosowana do stabilizacji przesyłek umieszczonych na paletach. Owinięty nią ładunek zachowuje się stabilnie i nie przemieszcza się w trakcie transportu – nawet pod wpływem silnych drgań czy gwałtownych ruchów pojazdu. Jedną z największych zalet folii stretch jest również to, że skuteczność tego rozwiązania idzie w parze z prostotą – owinięcie przesyłki nie jest czynnością czasochłonną, nie generuje wysokich kosztów, nie wymaga także użycia zaawansowanych urządzeń.

Niezawodna folia stretch

W ofercie sklepu internetowego Rajapack znajdziesz folię stretch, która wykonana została z trzywarstwowej folii polietylenowej – to tworzywo sztuczne cechuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Folia polietylenowa wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałości na rozerwanie, przecięcie czy przebicie – dzięki temu skutecznie chroni przesyłki przed uszkodzeniem w trakcie transportu i magazynowania. Oferowana przez nas folia charakteryzuje się wysoką elastyczności – umożliwia to szybkie i bezproblemowe zabezpieczenie przesyłek o dowolnym kształcie i rozmiarach. Powierzchnia klejąca oferowanej przez nas folii ściśle przylega do owijanej powierzchni, co wyklucza przypadkowe odwinięcie. Zastosowanie folii stretch zwiększa bezpieczeństwo przesyłki, chroni ją przed zamoczeniem i zabrudzeniem – z tego powodu materiał ten jest powszechnie wykorzystywane przez sklepy wysyłkowe i firmy transportowe. Folię stretch można wykorzystać również do zabezpieczenia towarów na czas ich składowania.

Folia dopasowana do potrzeb

W ofercie sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór folii stretch. Oferujemy: przezroczystą folię stretch, czarną folię stretch, kolorową folię stretch, folię stretch typu blown, folię stretch maszynową.Przezroczysta folia stretch nie zasłania kodów kreskowych, listów przewozowych, etykiet i innych dokumentów umieszczonych na paczce, z kolei nieprzezroczysta, czarna folia stretch skuteczne maskuje zawartość przesyłki. Warto wykorzystać ją do zabezpieczenia drogich towarów, takich jak sprzęt RTV. Wstępnie rozciągnięta folia typu blown umożliwia szybkie i łatwe zabezpieczenie przesyłki. Folia tego typu jest dwa razy cieńsza od standardowej folii i przeznaczona jest do owijania niezbyt ciężkich przesyłek pozbawionych ostrych odstających krawędzi.Folia dostępna w ofercie sklepu internetowego Rajapack może być używana ręcznie, nadaje się również do owijarek i urządzeń paletujących.

Folia stretch transparentna
Filtry w tej kategorii
Usuń filtry
Kolor
Marka
Otwarcie wewnętrzne
Udźwig
Materiał
Szerokość
13 prod. Usuń filtry
Lista Siatka
Folia stretch transparentna
6 art.
Od 11,80 zł bez VAT
Folia stretch czarna
3 art.
Od 14,90 zł bez VAT
Uchwyty plastikowe z hamulcem
1 art.
Od 48,30 zł bez VAT
Folia stretch typu blown
2 art.
Od 21,00 zł bez VAT
Dyspenser metalowy do folii stretch
1 art.
Od 126,00 zł bez VAT
Folia stretch kolorowa
2 art.
Od 35,60 zł bez VAT
Dyspenser z tworzywa do folii stretch
1 art.
Od 19,95 zł bez VAT
Folia stretch czarna - ZESTAW
Nowość
1 art.
Od 220,00 zł bez VAT
Dyspenser do mini rolek folii strech
1 art.
Od 33,60 zł bez VAT
Folia stretch transparentna - ZESTAW
4 art.
Od 146,00 zł bez VAT
Folia stretch kolorowa - ZESTAW
1 art.
Od 288,00 zł bez VAT
Folia wstępnie rozciągnięta pre-stretch
1 art.
Od 28,80 zł bez VAT