22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony do pakowania

Wytrzymałe i praktyczne kartony do pakowania paczek


Cenisz sobie dostęp do uniwersalnych rozwiązań, które są jednocześnie przyjazne środowisku? W takim razie nasze kartony do pakowania powinny Cię zainteresować. Opakowania z tektury 3- lub 5-warstwowej idealnie nadają się do zabezpieczenia towarów do wysyłki, a także do przechowywania na powierzchniach magazynowych.

Nasza oferta to szeroka gama kartonów różnego rodzaju, które są tworzone z tektury nadającej się do recyklingu. Najpopularniejsze opakowania dostępne w sprzedaży, to:
 • kartony płaskie,
 • kartony paletowe,
 • kartony teleskopowe,
 • pudełka tekturowe regulowane,
 • długie kartony do pakowania,
 • i wiele innych!

Jeśli chcesz znaleźć idealne kartony do pakowania, koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki opakowań kartonowych. W ten sposób w krótkim czasie znajdziesz doskonałe opakowania dla swojej firmy.

Nie zwlekaj i usprawnij działanie swojej firmy, wybierając ekologiczne i wytrzymałe opakowania tekturowe RAJA.

Jak wybrać optymalne pudełka do pakowania paczek?


Zanim zdecydujesz się złożyć zamówienie na kartony do pakowania, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych kwestii.

Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się następującymi cechami:
 • nadają się do recyklingu,
 • zajmują niewiele miejsca podczas transportu, gdyż są odpowiednio złożone,
 • posiadają wzmocnione ranty, które uniemożliwiają uszkodzenie zapakowanych towarów w kartony,
 • wykonane są w 100% z tektury falistej 3 lub 5-warstwowej,
 • są odporne na uszkodzenia, nadmierną wilgoć, zmiany temperatury oraz duży nacisk.

Warto też zaznaczyć, że nasze pudła idealnie nadają się do pakowania zarówno płaskich, jak i wielkogabarytowych towarów. Przeglądając ofertę RAJA, na pewno znajdziesz kartony do pakowania, które spełnią Twoje oczekiwania w 100%. Wybierając nasz sklep, nie musisz martwić się o koszty.

Poszczególne opakowania tekturowe sprzedajemy w rozsądnych cenach, dzięki czemu prowadzenie działalności w branży e-commerce, firmy logistycznej, a nawet zakładu produkcyjnego, nie generuje wysokich kosztów – przynajmniej w związku z pakowaniem towarów. Jest także kilka innych elementów, które pozwalają dopasować karton idealnie do potrzeb firmy, a mianowicie: długość, szerokość i wysokość wewnętrzna, grubość ścianek, sposób zamykania oraz kolor.

Gdzie można wykorzystać wytrzymałe pudełka na towar?


Ekologiczne i wytrzymałe kartony do pakowania możesz wykorzystać do kompletowania najróżniejszych towarów. Te dostępne w naszej ofercie wykorzystasz bez problemu do pakowania szkła, delikatnych tworzyw sztucznych, a nawet całych palet.

Inwestując w opakowania do transportowania i przechowywania produktów, zyskasz pewność, że te będą odpowiednio zabezpieczone niezależnie od sytuacji. Niezależnie od tego, jaki rodzaj firmy prowadzisz, nasze pudła do pakowania towaru będą wręcz niezbędne.

Ile kosztują opakowania z tektury do pakowania paczek?


Wbrew pozorom zakup kartonów do pakowania wcale nie jest sporym wydatkiem, nawet jeśli chodzi o duże palety zbiorcze z towarem. Średnie ceny kartonów 3-warstwowych dostępnych w ofercie oscylują w granicy od kilku złotych w górę.

Przykładowo: płaskie tekturowe kartony 3-warstwowe, możesz mieć już w cenie od 1,99 złotych z VAT!

Nie czekaj ani chwili dłużej – wybierz kartony do pakowania, które doskonale sprawdzą się w Twojej firmie, pozwolą Ci ograniczyć koszty, a także zabezpieczyć towary. Pamiętaj, że zamawiając kartony w naszym sklepie, te zostaną dostarczone do Twojej firmy w 24 godziny.

28 prod.
Sortuj: Trafność: największa