(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
8
Kontynuuj zakupy

Kartony do pakowania

Znajdź odpowiedni karton, pudełko do Twoich towarów: długie, płaskie, małe duże!

Kartony do pakowania


Cenisz sobie dostęp do uniwersalnych rozwiązań, które są jednocześnie przyjazne środowisku? W takim razie nasze kartony do pakowania powinny Cię zainteresować. Opakowania z tektury 3- lub 5-warstwowej idealnie nadają się do zabezpieczenia towarów do wysyłki, a także do przechowywania na powierzchniach magazynowych. Nasza oferta to szeroka gama kartonów różnego rodzaju, które są tworzone z tektury nadającej się do recyklingu. Najpopularniejsze opakowania dostępne w sprzedaży, to:
 • kartony płaskie,
 • kartony paletowe,
 • kartony teleskopowe,
 • pudełka tekturowe regulowane,
 • długie kartony do pakowania,
 • i wiele innych!

Jeśli chcesz znaleźć idealne kartony do pakowania, koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki opakowań kartonowych. W ten sposób w krótkim czasie znajdziesz doskonałe opakowania dla swojej firmy. Nie zwlekaj i przyśpiesz działanie swojej firmy, wybierając ekologiczne i wytrzymałe opakowania tekturowe Raja®.

Kartony do pakowania – na co zwrócić uwagę, wybierając opakowania?


Zanim zdecydujesz się złożyć zamówienie na kartony do pakowania, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych kwestii. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się następującymi cechami:
 • nadają się do recyklingu,
 • zajmują niewiele miejsca podczas transportu, gdyż są odpowiednio złożone,
 • posiadają wzmocnione ranty, które uniemożliwiają uszkodzenie zapakowanych towarów w kartony,
 • wykonane są w 100% z tektury falistej 3 lub 5-wartstwowej,
 • są odporne na uszkodzenia, nadmierną wilgoć, zmiany temperatury oraz duży nacisk.

Warto też zaznaczyć, że kartony do pakowania idealnie nadają się do pakowania zarówno płaskich, jak i wielkogabarytowych towarów. Przeglądając ofertę Raja®, na pewno znajdziesz kartony do pakowania, które spełnią Twoje oczekiwania w 100%. Wybierając nasz sklep, nie musisz martwić się o koszty. Poszczególne opakowania tekturowe sprzedajemy w rozsądnych cenach, dzięki czemu prowadzenie działalności w branży e-commerce, firmy logistycznej, a nawet zakładu produkcyjnego, nie generuje wysokich kosztów – przynajmniej w związku z pakowaniem towarów. Jest także kilka innych elementów, które pozwalają dopasować kartony do pakowania idealnie do potrzeb firmy: długość, szerokość i wysokość wewnętrzna, grubość ścianek, sposób zamykania oraz kolor.

Gdzie można wykorzystać kartony do pakowania?


Ekologiczne i wytrzymałe kartony do pakowania możesz wykorzystać do kompletowania najróżniejszych towarów. Te dostępne w naszej ofercie wykorzystasz bez problemu do pakowania szkła, delikatnych tworzyw sztucznych, a nawet całych palet. Inwestując w opakowania do transportowania i przechowywania produktów, zyskasz pewność, że te będą odpowiednio zabezpieczone niezależnie od sytuacji. Niezależnie od tego, jaki rodzaj firmy prowadzisz, kartony do pakowania będą wręcz niezbędne.

Ile kosztują opakowania kartonowe do pakowania?


Wbrew pozorom zakup kartonów do pakowania wcale nie jest sporym wydatkiem, nawet jeśli chodzi o duże palety zbiorcze z towarem. Średnie ceny kartonów 3-warstwowych dostępnych w ofercie oscylują w granicy od kilku złotych w górę. Przykładowo: płaskie tekturowe kartony 3-warstwowe, możesz mieć już w cenie od 1,99 złotych z VAT! Nie czekaj ani chwili dłużej – wybierz kartony do pakowania, które doskonale sprawdzą się w Twojej firmie, pozwolą Ci ograniczyć koszty, a także zabezpieczyć towary. Pamiętaj, że zamawiając kartony w naszym sklepie, te zostaną dostarczone do Twojej firmy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – nawet w 24/48 godzin.

30 art.
Sortuj: Trafność: największa