(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Tuby i koperty do pakowania

Koperty, tuby

Koperty i tuby kartonowe służą głównie do wysyłki codziennej poczty oraz dokumentów. Koperty tekturowe dostępne są w wielu formatach, w tym DL, C4 i B4. Tuby są pomocne przy wysyłce dokumentów o większych gabarytach, takich jak mapy, plany, szkice, a także plakatów i grafik. Aby mieć pewność, że korespondencja dotrze do adresata w stanie nienaruszonym, warto wybrać koperty i tuby najwyższej jakości. RAJA oferuje szeroki wybór tego typu opakowań, dzięki czemu możliwa jest wysyłka dokumentów w każdym formacie.

Koperty kartonowe

Koperty tekturowe zapewniają bezpieczeństwo wysyłanym dokumentom i ochronę w niskiej cenie. Dostępne są następujące rodzaje kopert: samoklejące, ochronne, ekonomiczne, białe/brązowe, na dokumenty, koperty bąbelkowe, koperty kurierskie, rozszerzane, z okienkiem, w różnych formatach. Koperty ochronne są idealne do wysyłki płaskich przedmiotów takich jak kalendarze, książki, płyty. Dzięki kopertom samoprzylepnym nie ma konieczności używania kleju ani taśmy, więc korzystanie z nich jest szybkie i wygodne. Zwykłe koperty papierowe służą do wysyłki listów. Koperty DL są przydatne przy wysyłaniu korespondencji handlowej, faktur i listów, a dzięki paskowi samoprzylepnemu usprawniają pakowanie i wysyłkę. Koperty RAJA dostępne są we wszystkich rozmiarach, tj.: A3, A4, A4+, A5, B4, C4, B5, C5, E4 oraz koperty dl. Koperty tekturowe są ekologiczne, gdyż wykonane w 100% z włókna drewnianego, a papierowe z papieru kraft.

Koperty bąbelkowe

Bardzo pomocne przy wysyłce delikatnych przedmiotów są koperty bąbelkowe. Można wysyłać w nich także książki, drobny sprzęt elektroniczny, płyty CD, DVD, biżuterię i inne drobne przedmioty. Charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na rozdarcia i zniszczenia.

50 prod.