22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Tuby i koperty do pakowania

Tuby i koperty do pakowania


Prowadzisz własną działalność gospodarczą i chcesz wygodnie pakować towary do wysyłki? W takim razie postaw na koperty i tuby do pakowania dostępne w naszej ofercie. Zamawiając materiały pakowe Raja®, możesz mieć pewność, że towar przeznaczony do transportu będzie idealnie zabezpieczony na czas wysyłki. Dzięki temu maksymalnie zredukujesz ryzyko jego uszkodzenia, a to przełoży się na zadowolenie klientów. Koperty do pakowania sprzedajemy w standardowych rozmiarach, jak np. A3, A4, A5 czy nawet D14.

Nasze opakowania kartonowe Raja® to gwarancja wytrzymałości, niezawodności oraz ogromna wygoda pakowania. Koperty, które proponujemy, są tworzone z najlepszego jakościowo materiału nadającego się do recyklingu. Najpopularniejsze koperty kartonowe oraz tuby to takie, jak:
 • koperty ekologiczne,
 • koperty kurierskie kartonowe,
 • tuby tekturowe z zatyczkami,
 • tuby kwadratowe teleskopowe.

Jeśli szukasz idealnych opakowań tekturowych do swojej firmy lub potrzebujesz koperty do wysyłki ważnych dokumentów i materiałów reklamowych, koniecznie sprawdź ofertę Raja®. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania oraz jak najwyższą jakość oferowanych opakowań kartonowych i kopert.

Jakie rodzaje koper i tub do pakowania są dostępne w ofercie Raja®?


Nasza oferta obejmuje nie tylko standardowe koperty do pakowania, ale także takie artykuły, jak:
 • koperty foliowe,
 • koperty bąbelkowe,
 • tuby kartonowe i papierowe,
 • koperty firmowe do wysyłki dokumentacji,
 • koperty kartonowe,
 • przezroczyste koperty na zaproszenia.

 • Jak widzisz, propozycja naszego sklepu jest dopasowana do potrzeb praktycznie każdej firmy – niezależnie od tego, czy wysyłasz wyłącznie dokumentację firmową, czy może wrażliwe na uszkodzenia towary o niewielkich rozmiarach.

  Koperty do pakowania – jak wybrać idealne do swojej firmy?


  Zanim zdecydujesz się zamówić koperty i tuby do pakowania, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych czynników. Oczywiście najistotniejszy jest dobrze dopasowany rozmiar kopert, które pozwolą Ci na wygodne pakowanie towarów i dokumentów do wysyłki. Oto kilka parametrów, na jakie warto zwrócić uwagę przed zakupem:
  • kolorystyka – papier złoty, biały, brązowy lub nawet siarczanowy,
  • wysokość wewnętrzna,
  • przeznaczenie koperty,
  • typ zamknięcia – np. pasek taśmy klejącej.

  Co ciekawe, oferta naszej firmy to także koperty do pakowania Raja® z wewnętrzną warstwą folii bąbelkowej. To doskonały sposób na zabezpieczenie naprawdę wrażliwych towarów na czas tranzytu. Modele kopert amortyzujące są przede wszystkim ekonomiczne, gdyż pozwalają ograniczyć koszty wysyłki, a także bezpieczne: wewnętrzna warstwa topowych kopert amortyzujących jest pokryta nawet 2-warstwami papieru o wysokiej gramaturze. Samoprzylepne zamknięcie to nie lada innowacja, która pozwala na ekspresowe zamykanie przesyłek, a także uniemożliwia ich bezinwazyjne otwarcie przez osoby trzecie, np. w trakcie transportu.

  Tuby do wysyłki towarów Raja® – dlaczego warto je wybrać?


  Nasza oferta to nie tylko koperty do pakowania, ale także tuby kartonowe Raja®, które są wykonane z ekologicznych materiałów nadających się do recyklingu po wykorzystaniu opakowania transportowego. Oto kilka najistotniejszych cech, jakimi wyróżniają się nasze tuby pakowe Raja®:
  • proste i szybkie zamknięcie – po obu stronach znajduje się pasek klejący,
  • stabilna konstrukcja, dzięki której tuba nie wymaga ręcznej obsługi w placówkach pocztowych,
  • kwadratowe i okrągłe tuby doskonale nadają się do archiwizacji dokumentów,
  • szczególnie te z bocznymi zatyczkami, które łatwo wielokrotnie zamykać i otwierać,
  • mocna tektura 3-falista, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć,
  • atrakcyjna cena zakupu.

  To oczywiście tylko kilka istotnych cech, jakimi wyróżniają się tuby do pakowania Raja®. Jeśli szukasz dla swojej firmy idealnych opakowań kartonowych, to doskonale trafiłeś. Proponujemy wyłącznie innowacyjne rozwiązania, które ograniczają koszty wysyłki, przyśpieszają proces pakowania paczek, a także przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

  Ile kosztują koperty i tuby do pakowania Raja®?


  Ceny, w jakich dostępne są tuby kartonowe do pakowania, zaczynają się już o kwoty 6,21 zł z VAT. To niewielki wydatek, biorąc pod uwagę sporą różnorodność produktów tego typu, ich wysoki poziom wytrzymałości oraz wiele możliwych zastosowań – niezależnie od branży. Tuby z wytrzymałego kartonu doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku wysyłki materiałów reklamowych, jak i archiwizowania dokumentów w przedsiębiorstwach.

  Koperty do pakowania to również niewielki wydatek, nawet jeśli chodzi o te zabezpieczone dodatkową warstwą folii bąbelkowej. W zależności od wybranego rozmiaru koperty możesz je nabyć w sklepie Raja® w cenach zaczynających się już od 0,32 zł z VAT za sztukę. Wybierając ekologiczne i wytrzymałe koperty Raja®, nie tylko zaoszczędzisz sporo firmowych środków, ale także zapewnisz sobie dostęp do najlepszych na rynku materiałów operacyjnych. Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa podczas wysyłki wrażliwych towarów lub dokumentów firmowych, koniecznie wybierz koperty i tuby pakowe Raja®.

  47 prod.