22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Zawieszki i przywieszki oznaczeniowe

Etykiety, zawieszki, przywieszki


Oznaczanie paczek i etykietowanie ich to bardzo ważne zadanie, którego pod żadnym pozorem nie wolno pomijać – szczególnie jeśli we wnętrzu przesyłki znajdują się wartościowe lub kruche, delikatne przedmioty. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju etykiety, zawieszki i przywieszki. Czym cechują się te produkty? Dlaczego odgrywają także ważną rolę w branży transportowej i e-commerce?

Charakterystyka etykiet, zawieszek i przywieszek


Tak ciekawe produkty z branży opakowaniowej, jak etykiety, zawieszki i przywieszki to bardzo istotna część każdej wysyłki, dodawana już na etapie końcowym. Są uniwersalne. Mają oryginalnie wyprofilowanie, ścięte górne rogi i małe, charakterystyczne otwory na zawieszkę. Można zawiesić przez niego charakterystyczną metalową, elastyczną i wytrzymałą zawieszkę lub solidną i praktyczną taśmę zaciskową.

Zastosowanie etykiet, zawieszek i przywieszek – gdzie się je wykorzystuje?


Etykiety, zawieszki i przywieszki służą do oznaczania nie tylko paczek, ale i materiałów, tekstyliów, wyrobów skórzanych, biżuterii, urządzeń RTV i AGD, narzędzi do majsterkowania, artykułów dekoracyjnych i gospodarstwa domowego.

Jakie etykiety, zawieszki i przywieszki można odnaleźć w RAJA?


Sklep RAJA dba o swoich klientów i stara się dostarczać jak najciekawszych oraz jak najbardziej różnorodnych rozwiązań. Nie inaczej jest z etykietami, zawieszkami i przywieszkami. Wybór jest ogromny. Zainteresowane osoby mogą przebierać wśród plastikowych (często kolorowych) oraz tekturowych etykiet, zawieszek i przywieszek.

7 prod.
Sortuj: Trafność: największa