22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Folia bąbelkowa na metry

Folia bąbelkowa na metry


Folia bąbelkowa na metry RAJA to produkt, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających przedsiębiorcach z branży e-commerce i firmach zajmujących się produkcją oraz wysyłką towarów. To materiał zabezpieczający wykonany z tworzywa polietylenowego wraz z warstwą dodatkowych pęcherzyków powietrza w różnych rozmiarach. Folia bąbelkowa na metry jest dostępna w co najmniej kilkunastu wariantach, dzięki czemu można wybrać odmianę najlepiej wpisującą się w firmowe potrzeby.

Folie bąbelkowe na metry – jakie warianty są dostępne w RAJA?

Oferta RAJA obejmuje folie bąbelkowe na metry dostępne w kilku rodzajach pod względem rozmiaru. Najpopularniejsze arkusze to: 1x100, 0,75x100, 1,2x100, 1,5x100, 1x25. Wszystkie powyższe wymiary są podawane w metrach, co oznacza, że folia bąbelkowa 1x100 m to materiał o szerokości 1 metra i długości 100 metrów.

Takie gabaryty folii bąbelkowej na metry będą wystarczające dla każdego przedsiębiorstwa, które na co dzień potrzebuje naprawdę sporo wypełniacza do paczek lub po prostu materiału ochronnego do wyjątkowo wrażliwych przedmiotów, jak np. szkła lub ceramiki.

Dlaczego warto kupić folię bąbelkową na metry w RAJA?

Jest mnóstwo powodów, dla których warto zdecydować się na inwestycję w folie bąbelkowe na metry RAJA. Ten materiał jest przede wszystkim:
  • lekki,
  • wytrzymały,
  • odporny na uszkodzenia mechaniczne,
  • ekonomiczny,
  • wielofunkcyjny.

Kupując odpowiedni arkusz folii bąbelkowej na metry, można przyśpieszyć pracę pracowników magazynowych oraz produkcyjnych, a także wygodnie owijać towar w celu jego zabezpieczenia na czas transportu. Co więcej, folia bąbelkowa na metry może też posłużyć jako dodatkowy wypełniacz do kartonów. Gruby, dwuwarstwowy materiał zapewnia doskonały poziom amortyzacji w razie upadku przedmiotu, a pęcherzyki powietrza nie ulegają pęknięciu nawet pod sporym naciskiem.

Folie bąbelkowe na metry – cięcie nożem czy zrywanie arkuszy?


Zamawiając folię bąbelkową na metry, można zdecydować się na dwie formy przygotowywania arkuszy do dalszej pracy. Najpowszechniejszą formą są rolki do samodzielnego cięcia. W tym przypadku potrzebny jest ostry nóż do tapet, który pozwoli na precyzyjne cięcie arkuszy folii z pęcherzykami powietrza.

Inną, dość innowacyjną i wygodną opcją jest folia bąbelkowa na metry ze schludną krawędzią do odrywania arkuszy. To znacznie przyśpiesza pracę, a więc jest ekonomicznym rozwiązaniem. Zrywanie folii w ten sposób nie generuje też ryzyka, że pęcherzyki powietrza stracą swoje właściwości.

Wystarczy przejrzeć ofertę naszego sklepu RAJA, sprawdzić ceny i wybrać odpowiedni rozmiar folii bąbelkowej na metry, aby zaspokoić potrzeby firmowe oraz ułatwić i przyśpieszyć pracę związaną z pakowaniem towarów.

9 prod.
Sortuj: Trafność: największa