22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folia stretch w rolkach do pakowania

Folia stretch w rolkach


Folia stretch jest produktem niezwykle popularnym w branży opakowaniowej, transportowej, e-commerce. Nie da się jednak ukryć, że jej wyjątkowe cechy i zastosowanie wykraczają poza ramy przedsiębiorstw wysyłkowych, hurtowni i sklepów – dałoby się ją spokojnie wykorzystać w warunkach domowych. Ma jednak dość duże wymiary, dlatego nie sprawdzi się przy sporadycznym pakowaniu przesyłek. W takich sytuacjach ratunek stanowi folia stretch w rolkach do pakowania. Jakie ma zalety?

Zastosowanie folii stretch w rolkach do pakowania


Folia stretch w tzw. mini rolkach stanowi ciekawą, funkcjonalną alternatywę dla tradycyjnego produktu tego typu. Pozwala ona grupować niewielkie przesyłki, w domowych warunkach. To raczej opcja do użytku prywatnego. Folia stretch w rolkach do pakowania jest w stanie łączyć, otaczać i sklejać nie tylko paczki, ale i wykładziny, miękkie przewody i instalacje hydrauliczne.

Zalety folii stretch w rolkach do pakowania


Folia stretch w mini rolkach jest bardzo rozciągliwa, praktyczna, ekonomiczna, elastyczna, o doskonałej przyczepności. Nie brudzi. Jest ergonomiczna (dzięki systemowi ręcznego hamowania). Firma RAJA daje możliwość zakupu folii stretch w rolkach do pakowania w kolorze czarnym i przezroczystym.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa