(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
55
Kontynuuj zakupy
banner alternative text

Opakowania e-commerce: oferta specjalna dla sklepów internetowych

Specjalne opakowania i pudełka dla e-commerce

Od czasu silnego rozwoju branży e-commerce coraz większy nacisk kładzie się na budowanie relacji z klientem. Pozytywne doświadczenia zakupowe odbiorców Twoich produktów można kształtować już na etapie wysyłki towarów na ich adresy domowe. Odbywa się to poprzez dobór odpowiednich opakowań do ecommerce, które oprócz swojej solidności potrafią zachwycać nietuzinkowym i designerskim wyglądem czy spersonalizowanym nadrukiem.

Dlaczego warto wybrać opakowania dla e-commerce? Poznaj najważniejsze cechy!

Warto znać wszystkie kluczowe cechy opakowań do wysyłki ecommerce, które sprawiają, że kartony stanowią najlepszy sposób pakowania produktów. Na pierwszym miejscu warto wymienić komfort procesu pakowania. Przebiega ono prosto i szybko, nie nastręczając po drodze żadnych trudności. Otwarcia pudełek, zaprojektowane w sposób przemyślany, wspierają wygodę użytkowników. Bezpieczeństwo i pewność dotarcia w jednym kawałku przesyłanych towarów jest kluczowa z punktu widzenia przedsiębiorców prowadzących biznes online, ale też klientów końcowych, którzy nie przepadają za procesami reklamacyjnymi, związanymi z wymianą i odsyłaniem towarów.

Wysoka estetyka wykonania opakowań do ecommerce, które są aktualnie w sprzedaży, daje możliwości tworzenia pozytywnych kojarzeń zakupowych z daną marką. Na uwagę zasługuje też bogaty asortyment rozwiązań prezentowanych przez Rajapack. Kartony z automatycznym dnem, kartony zwrotne z podwójnymi paskami samoprzylepnymi, kartony fasonowe, koperty samoklejące, opakowania na książki – to tylko niektóre z hitów sprzedażowych, wyjątkowo chętnie wybieranych przez naszych partnerów biznesowych. Widać więc wyraźnie, że opakowania do ecommerce mogą przybierać różne praktyczne formy. Warto dopasować je do konkretnej branży, rodzaju wysyłanego towaru, jego wagi, specyfiki i wrażliwości na wstrząsy czy upadek z wysokości. Bogata paleta możliwości zdecydowanie to ułatwia. Opakowania do wysyłki ecomerce Rajapack charakteryzują się świetną ochroną przed kurzem, światłem i wilgocią, a także sporą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też cieszą się tak dużym powodzeniem.