22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Etykiety samoprzylepne, papier do etykiet

Etykiety samoprzylepne, naklejki do drukarki, papier do etykiet


Oznaczanie i etykietowanie paczek (i nie tylko) jest bardzo istotnym zadaniem. Nikt z pracowników magazynu firmy transportowej lub e-commerce nie powinien zapominać o tym. Dotyczy to także osób prywatnych, które chcą wysłać pojedynczą przesyłkę i odpowiednio ją oznaczyć. Etykiety samoprzylepne to sposób na oznakowanie paczek. Naklejki do drukarki i papier do etykiet natomiast są materiałami, z których drukuje się nowe etykiety. Co warto o nich wiedzieć?

Do czego służą etykiety samoprzylepne, naklejki do drukarki oraz papier do etykiet?


W RAJA istnieje bogaty wybór takich produktów jak etykiety samoprzylepne. Dają one możliwość identyfikacji i ochrony paczek, ładunków na paletach oraz innych przedmiotów. Są jednymi z gwarantów bezpiecznej wysyłki. Nie powstałyby by one bez odpowiedniego papieru do etykiet (wykorzystywanego w tzw. drukarkach termicznych i termotransferowych) oraz naklejek do drukarek.

Czym jest papier do etykiet?


Jako papier do etykiet możemy określić charakterystyczne taśmy termotransferowe oraz etykiety samoprzylepne do drukarki. Zapewniają bardzo dobrą jakość do wydruku. Podobnie jak inne elementy tego typu służą do oznaczania i identyfikacji paczek (i nie tylko). Papier do etykiet od RAJA jest sprzedawany w paczkach, za rolki.

Wszystko o naklejkach do drukarek


Naklejki do drukarek od RAJA są wydajne i estetyczne. Wykonano je z papier bielonego metodą bezchlorową. Są zatem nieprzezroczyste, mają charakterystyczną białą barwę. Zapewniają bardzo dobrą jakość wydruku. Można ją wykorzystać w kopiarkach dostosowanych do intensywnego wydruku.

Ciekawe etykiety samoprzylepne od RAJA


Wiemy już, czym są naklejki do drukarek i papier do etykiet. Jeśli chodzi o etykiety samoprzylepne, w RAJA można odnaleźć etykiety wysyłkowe, tekturowe z przewieszką lub bez, etykiety magnetyczne i uchwyty do etykiet, etykiety do drukarek. Wszystkie wymienione produkty przydają się do użytku przemysłowego. To niezbędnik w każdym magazynie i sklepie internetowym. Etykiety samoprzylepne, papier do etykiet oraz naklejki do drukarek w połączeniu gwarantują bezpieczną wysyłkę.

11 prod.
Sortuj: Trafność: największa