22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony fasonowe do wysyłki

Kartony fasonowe do wysyłki


Chcesz bezpiecznie zapakować towar przed nadaniem? Wykorzystaj w tym celu kartony do wysyłki. Oferta firmy RAJA to szeroki wybór pudełek i opakowań przeznaczonych do wysyłek przedmiotów różnego rozmiaru. Dzięki temu bez problemu dopasujesz kartony do wysyłki do swojej branży oraz potrzeb działalności. Do zapakowania i bezpiecznej wysyłki towarów potrzebne są wytrzymałe pudełka wysyłkowe. Kartony fasonowe do wysyłki pocztowej i kurierskiej mają za zadanie chronić paczkę podczas transportu. Na szczególną uwagę zasługuje to, że są one łatwe do składania i nie wymagają one użycia taśmy ani kleju. Aby zamówić odpowiedni karton do przesyłki, wystarczy sprawdzić gabaryt przesyłki i dopasować karton do wysyłanego produktu. Zaleca się skorzystanie w tym celu z zaawansowanej wyszukiwarki BoxSelector.

Kartony do wysyłki w różnych rozmiarach


W ofercie RAJA dostępne są kartony do dużych i małych paczek. Co więcej, przygotowaliśmy dwa warianty kolorystyczne – szary i biały. Każdy klient znajdzie tu kartony fasonowe do wysyłki dostosowane do swoich potrzeb. Dzięki temu bez problemu wyśle przedmioty o różnych kształtach i wymiarach. Dodatkowo przygotowaliśmy różne grubości opakowań. 3- i 5- warstwowe tektury zapewnią maksymalne bezpieczeństwo transportowanych towarów. Kartony do wysyłki paczek bardzo dobrze sprawdzają się jako opakowania do książek, płyt, a także delikatnych i kruchych przedmiotów, jak szkło czy porcelana. W szerokiej ofercie produktowej mamy płaskie kartony fasonowe, (pocztowe), pudełka i opakowania na książki, pudełka i opakowania na płyty CD i DVD, kartony wysyłkowe i pudełka pocztowe.

Wysyłkowe kartony fasonowe


Kartony fasonowe proponowane przez RAJA to zarówno gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności w trakcie transportu, jak i późniejszego wykorzystania opakowania np. podczas zwrotu. Tego rodzaju pudełka wysyłkowe mają za zadanie chronić przesyłkę podczas transportu. Oferujemy szeroki wybór pudełek do wysyłki w różnych formach i rozmiarach. Kartony do wysyłki poszczególnych produktów transportowane są w formie złożonej. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz sporo miejsca w magazynie, które z powodzeniem przeznaczysz na inne produkty.

Kartony fasonowe dopasowane do potrzeb klientów


Kartony do wysyłki zostały stworzone z myślą o potrzebach zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm oraz magazynów. To właśnie dlatego opcje dostępne na stronie RAJA pozwalają na samym wstępie określić charakter zakupów i dopasować możliwości do potrzeb. Kartony fasonowe proponowane przez firmę RAJA to nie tylko gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności. To również bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do bliźniaczo podobnych ofert dostępnych na rynku. Decydując się na zakup większej liczby sztuk produktów, cena zostanie odpowiednio pomniejszona, co korzystnie wpłynie na założony przez Ciebie budżet. Głębokie kartony wysyłkowe, kartony fasonowe z zamykanym wiekiem lub otwarciem podzielonym na cztery części, pudełka w formie koperty wysyłkowej czy płaskie kartony o wzmocnionych brzegach – to tylko część proponowanych produktów. Sprawdź ofertę RAJA!

15 prod.
Sortuj: Trafność: największa