22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Folia maszynowa przezroczysta

Folia stretch maszynowa przezroczysta


Folia stretch to produkt, którego chyba nie trzeba nikomu przeszkadzać – a przynajmniej nie pracownikom branży transportowej, opakowaniowej, e-commerce. Jej wyjątkowe właściwości sprawiają, że staje się niezastąpiona podczas pakowania różnorodnych przesyłek czy zabezpieczania ładunków wielkogabarytowych na paletach. Szczególną uwagą warto otoczyć folię maszynową przezroczystą, łączącą w sobie funkcjonalność i estetykę.

Cechy folii maszynowej przezroczystej


Wysoka rozciągliwość folii maszynowej przezroczystej to cecha, którą nie da się nie zachwycić. Daje ona możliwość opasywania ładunków paletowych o nieregularnych, odstających czy ostrych krawędziach. Cicho się ją odwija. Wyjątkowe właściwości zawdzięcza wykonaniu z folii polietylenowej 3-warstwowej.

Ekologiczność folii maszynowej przezroczystej


Nie da się zaprzeczyć, że jedna z wersji folii maszynowej przezroczystej, dostępna w sklepie RAJA – folia pochodząca w 50% z recyklingu, idealna do owijarek z ręcznym hamulcem, jest ewenementem wśród produktów tego typu. Jest bardziej ekologiczna od standardowej folii plastikowej. Nie oznacza to, że nie dorównuje jej wytrzymałością, odpornością na przebicia i rozdarcia.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa