22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Przylgi i kangurki kurierskie

Przylgi i kangurki kurierskie


Zamieszczenie listu przewozowego na przesyłce jest bardzo ważnym zadaniem, którego nie można pominąć – ani pracownik magazynu, ani osoba prywatna, wysyłająca paczkę do rodziny czy przyjaciół. W prawidłowym przytwierdzaniu do paczki papierów wysyłkowych mogą pomóc tzw. przylgi kurierskie? Czym charakteryzują się kangurki kurierskie? Czego można od nich oczekiwać?

Jakie zadania spełniają przylgi kurierskie?


Przylgi kurierskie (kangurki kurierskie, kieszenie samoprzylepne) to niezbędniki przy ochronie dokumentów dołączonych do przesyłki. Stanowią one sprawdzony sposób przekazu informacji i zabezpieczenia wszystkich papierów wysyłkowych. Umożliwiają także szybką i łatwą identyfikację zawartości. Pozwalają bezpiecznie dostarczyć wiele dokumentów, np. instrukcje obsługi, faktury, wykazy inwentaryzacyjne. Dzięki nim nie ma praktycznie możliwości, by ważne papiery zaginęły w czasie podróży.

Jakie dokumenty mają kontakt kapturkami kurierskimi?


Takie samoprzylepne kieszenie foliowe jak przylgi kurierskie (zwie się je też czasem doklejkami) przeznaczone są do zamieszczania nie tylko listów przewozowych, ale i: nadań, druków, faktur, gwarancji, instrukcji obsługi. Dzięki nim na opakowaniach transportowych znajduje się zawsze klarowna informacja odnośnie do danych adresata (i nie tylko).

Budowa kapturków kurierskich


Przylgi kurierskie są wykonane najczęściej z wytrzymałej folii LDPE. Charakteryzują się odpornością na zabrudzenia, rozdarcia, promieniowanie UV, wilgoć, niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Nie ma praktycznie możliwości, by dokumenty, jakie znajdują się w kapturkach kurierskich, zostały zalane. W sprzedaży można spotkać także ciekawe przylgi kurierskie, stworzone z tzw. szklanego papieru pochodzącego z recyklingu. Ów materiał zapewnia przezroczystość wierzchniej części elementu. Sposób ich nakładania jest bardzo prosty – w przytwierdzaniu ich do paczki (nie tylko kartonu, ale i koperty bąbelkowej, foliopaku, palety owiniętej folią stretch) pomaga bardzo wytrzymały, wodoodporny klej, znajdujący się na zewnętrznej stronie kapturków kurierskich.

Cechy przylg kurierskich od RAJA


Kapturki kurierskie, jakie można odnaleźć w RAJA, mogą mieć autorski, indywidualny nadruk – pozwala to na rozpoznanie konkretnej marki czy firmy (zwykle nadawcy przesyłki). Wśród asortymentu istnieją oczywiście także tradycyjne przylgi kurierskie, już bez nadruku. Świadczą one o tym, że nadawca jest w pewien sposób anonimowy – nie jest to żadna firma ani marka – i nie musi się promować, informować w graficzny sposób o sobie.

Kapturki kurierskie są produkowane w różnych rozmiarach. Mogą pomieścić odmienne typy i formaty dokumentów. Do wyboru, do koloru. Warto wspomnieć także o specjalnym typie przylg kurierskich w RAJA – kieszenie samoprzylepne na dokumenty Quicklist, opracowane według nowego pomysłu (z przodu przezroczysta folia naklejana na przesyłkę, natomiast z tyłu nacięty pionowo papier silikonowy zabezpieczający mocny klej przed wyschnięciem). Wkładanie do nich dokumentów jest sprawne – można to zrobić jednym ruchem ręki.

7 prod.
Sortuj: Trafność: największa