22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Papier pakowy kraft

Papier pakowy kraft


Papier pakowy kraft dostępny w ofercie RAJA to produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i dużych firmach zajmujących się kompleksowo wysyłką towarów w kartonach czy nawet na paletach. Decydując się na papier pakowy kraft, można wykorzystać go na naprawdę wiele sposobów.

Ten materiał do pakowania jest wykonany z wytrzymałej tektury falistej, która nie ulega przedarciom, a dodatkowo jest łatwa użyciu. Oferta RAJA to nie tylko standardowy papier pakowy kraft w pojedynczych arkuszach, ale także papier na rolce sprzedawany na metry.

Do czego nadaje się papier pakowy kraft?


Kupując papier pakowy kraft, można wykorzystać go przede wszystkim do zabezpieczania przedmiotów na czas wysyłki. Przykładowo: solidny papier może służyć do owijania książek, prasy, dokumentów firmowych, a nawet materiałów reklamowych, które są przeznaczone do wysyłki kurierem.

Co więcej, arkusze papieru pakowego kraft świetnie nadają się do wykorzystania jako przekładki pomiędzy kartonami zbiorczymi na paletach. Redukują występowanie odkształceń, a także zabezpieczają poszczególne kartony przed oddziaływaniem wody i wilgoci. Warto też dodać, że papier pakowy kraft oraz przekładki tekturowe RAJA mogą posłużyć jako kompletne zabezpieczenie towaru na palecie.

Wystarczy owinąć ułożony towar wokół, a na wierzchołku palety umieścić jeden arkusz papieru kraft. Całość można dodatkowo zabezpieczyć folią stretch, co będzie stanowić doskonałą warstwę ochronną dla towaru na czas transportu.

Papier pakowy kraft – najważniejsze atuty


Wyróżniamy wiele powodów, dla jakich warto zainwestować w papier pakowy kraft. To przede wszystkim materiał, który jest:
  • wytrzymały,
  • ekologiczny,
  • nadający się do recyklingu,
  • lekki,
  • elastyczny.

Oprócz powyższych, papier pakowy kraft świetnie chroni towary przed uszkodzeniami i zarysowaniami. W naszej ofercie RAJA przedstawiamy nie tylko standardowy papier pakowy kraft w arkuszach, ale także materiał dostępny na rolce i w formie przekładek kartonowych.

15 prod.
Sortuj: Trafność: największa