22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Stożki zabezpieczające

Stożki zabezpieczające


Akcesoria do paletyzacji to produkty, których nie powinno zabraknąć w żadnym magazynie – a na pewno już tych największych, przynależących do dużych hurtowni wysyłkowych i firm transportowych. Mowa o tak stożkach zabezpieczających, które zdobywają coraz większą popularność wśród branży opakowaniowej.

Cechy stożków zabezpieczających


Dobrej jakości stożki zabezpieczające sprawdzają się przy zabezpieczaniu kartonów i palet podczas magazynowania, transportu oraz – w szczególności – do ochrony przed piętrowaniem. Te, jakie można odnaleźć w RAJA, mają skuteczne odznaczenia, z widocznymi ostrzeżeniami. Ponadto wyróżniają się łatwym montażem (za pośrednictwem pasków samoprzylepnych lub taśmy spinającej). Dzięki przypięciu taśmą nie będzie możliwości usunięcia stożka bez rozpakowania palety. Każda próba spiętrowania stanie się widoczna.

Co warto wiedzieć o stożkach zabezpieczających od RAJA?


Stożki zabezpieczające od RAJA są dostarczane w płaskich paczkach (najczęściej w liczbie 50 sztuk w jednym opakowaniu). Jeżeli potrzebujesz dobrej jakości, nietypowych zabezpieczeń ładunków na paletach, powinieneś zastanowić się nad nimi.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa