22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Wyposażenie magazynu

Zamawiając opakowania dla swojej firmy, warto postawić na sprawdzonego producenta kartonów, by mieć pewność, że zamówione opakowania dotrą na czas i że będą to produkty najwyższej jakości. W każdej firmie, która wysyła swoje towary koniecznym miejscem w magazynie jest stanowisko do pakowania. Musi być ono odpowiednio wyposażone, tak samo jak cały magazyn. Co powinno wchodzić w skład wyposażenia? Na pewno właściwie dobrane techniczne wyposażenie magazynu, takie jak meble i urządzenia, a także akcesoria do pakowania, w tym elementy wyposażenia stanowiska pakowacza.

Wyposażenie magazynowe – stanowisko do pakowania

Stanowisko do pakowania powinno być wyposażone w taki sposób, by proces pakowania przebiegał jak najsprawniej, dzięki czemu oszczędza się cenny czas. Do niezbędnych elementów należą: stół do pakowania (roboczy, kompletny, modułowy, mobilny) oraz stojak na rolkę papieru lub folii. Stoły robocze RAJA są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe, dostępne w wersji zarówno standardowej, jak i małej, w zależności od dostępnej przestrzeni. Stojaki na papier lub folię mogą mieć orientację pionową lub poziomą. Ich konstrukcja opiera się na stalowych rurach, dlatego są wytrzymałe.

Wyposażenie techniczne magazynu

Do technicznego wyposażenia magazynu zalicza się meble oraz wózki magazynowe. Wśród mebli znaleźć można przede wszystkim stalowe regały do składowania towarów, podesty oraz taborety (tzw. stopy słonia) służące do sięgania towarów z regałów. Wózki transportowe i magazynowe usprawniają przewóz ładunków w obrębie magazynu czy innego wielkopowierzchniowego lokalu. Sprzęt ten powinien być dostosowany do rodzaju wykonywanej działalności. W ofercie RAJA dostępne są wózki: ze składanym pałąkiem, stołowe, z siatkowymi burtami, drewniane/aluminiowe, meblowe (pieski), dwukołowe, skrzyniowe, składane, piętrowe, platformowe i paletowe z różnymi rodzajami wideł oraz nożycowe.

Pojemniki magazynowe i akcesoria

W magazynie nie może także zabraknąć pojemników. RAJA oferuje pojemniki tekturowe, plastikowe, z polipropylenu komórkowego, pojemniki Euro, ażurowe, z pokrywą, kolorowe i przezroczyste. Do potrzebnych akcesoriów zalicza się m.in.: noże i nożyki, nożyce, różne rodzaje wag magazynowych oraz miarki.

59 prod.