(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Taśmy do bandowania spinające

Taśmy spinające oraz akcesoria do taśm gwarantują stabilizację i skuteczne bandowanie kartonów i ładunków paletowych

Bandowanie to spinanie palet oraz paczek, w celu umożliwienia wysyłki. Do bandowania przydadzą się: taśma do bandowania (taśma spinająca polipropylenowa lob poliestrowa), zapinki (plastikowe, druciane, metalowe oraz samoblokujące), narożniki ochronne, pasy transportowe, a także napinacze i paskowacze. W ofercie RAJA znaleźć można specjalistyczne taśmy do bandowania: taśmy PP (polipropylenowe taśmy spinające), taśmy spinające poliestrowe, taśmy spinające w dystrybutorze oraz gotowe zestawy do bandowania.

Taśma polipropylenowa spinająca (taśma PP)

Występuje w 4 wariantach. Doskonale zabezpiecza i wzmacnia kartony na palecie. Jest przeznaczona do łączenia produktów, paletyzacji, do opasywania wysyłek i ładunków przeznaczonych do krótkiego magazynowania. Taśmy te nadają się zarówno do aplikacji ręcznej, jak i do półautomatów i automatów. Taśmy PP są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu i dlatego są mocne, wytrzymałe i elastyczne. Są rozciągliwe i dlatego idealnie dopasowują się do przedmiotów o różnych kształtach. Występują w różnych wersjach – taśmy ciężkie, wąskie, kolorowe. Mogą być stosowane do bardzo ciężkich ładunków o znacznych gabarytach. Łączy się je przez zgrzew tarciowy lub przez termozgrzewanie. Mogą być stosowane do zabezpieczania palet o wadze do 600 kg.

Taśma spinająca poliestrowa

Wspomniana taśma występuje w 3 wariantach – standard, standard plus oraz PET. Jest idealna do solidnego zabezpieczania ładunków. Stosuje się ją do paletyzacji, tworzenia ciężkich ładunków i mocowania produktów. Mocno przywiera do powierzchni. Jest lekka, elastyczna i miękka - tym samym nie powoduje uszkodzenia delikatnych produktów. Jest również bezpieczna i nie powoduje zagrożenia dla operatora oraz eliminuje ryzyko wypadku podczas transportu. Jest odporna na

12 art.
Sortuj: Trafność: największa