22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Rękawy ochronne na butelki

Rękawy ochronne na butelki


Szkło to materiał, z którego powstają różnego rodzaju wyroby – między innymi naczynia o niejednolitym kształcie i pojemności. Aby nie uległy one uszkodzeniu w czasie transportu, konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. W tym celu warto sięgnąć przede wszystkim po dostępne w naszej ofercie rękawy ochronne na butelki. Dzięki nim przewóz problematycznych artykułów ze szkła (i nie tylko) staje się zdecydowanie łatwiejszy.

Jakie zalety mają rękawy do zabezpieczania butelek?


Proponowane przez nas opakowania zostały wykonane z polietylenu. To sprawia, że są bardzo odporne na wysokie temperatury, kontakt z rozpuszczalnikami i efekt ścierania. Jednocześnie ich elastyczność w znacznym stopniu ułatwia umieszczenie w nich artykułów o praktycznie dowolnym kształcie. Nasze rękawy ochronne na butelki nadają się więc do transportowania każdej z nich, bez względu na rodzaj płynu znajdującego się w środku. Szkło będzie doskonale chronione przed pęknięciem w czasie nawet najdłuższej i najbardziej wymagającej drogi do odbiorcy przesyłki.

Z czego powstają nasze rękawy ochronne na butelki?


Rękawy ochronne na butelki są wykonane z polietylenu. Wyróżnia je łatwość w użyciu. Są one dystrybuowane razem z ułatwiającym przygotowywanie artykułów do transportu podajnikiem, który dodatkowo zabezpiecza siatkę przez zabrudzeniami. Warto przy tym wspomnieć, że rękawy ochronne na butelki oferujemy w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Znajdują się one na ułatwiających ich rozwijanie rolkach, a atrakcyjność cenowa to kolejny powód, dla którego warto zainwestować w zakup naszych produktów.

Jak stosowanie rękawów do ochrony naczyń ułatwia ich transport?


Rękawy ochronne na butelki zainteresują na pewno każdego sprzedawcę soków, alkoholi i innego rodzaju produktów w postaci płynnej. Stanowią świetną alternatywę dla innego rodzaju opakowań, nie zawsze gwarantujących odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa. Rękawy ochronne na butelki ułatwiają transport większej liczby naczyń jednocześnie, ponieważ idealnie dopasowują się do ich kształtu. To powoduje z kolei, że zajmują mniej miejsca niż np. plastikowe skrzynki. Ponadto pozwalają przewozić znajdujące się w nich wyroby ze szkła w mniej hałaśliwy sposób. Materiał, z którego zostały wykonane, dobrze wygłusza towarzyszący ich delikatnemu zderzaniu się ze sobą dźwięk.

Rękawy ochronne na butelki – prosty sposób na uniknięcie strat finansowych


Kolejną zachętą do nabycia rękawów ochronnych na butelki jest uniwersalność. Świetnie sprawdzą się nie tylko podczas transportu naczyń, ale też np. owoców typu mandarynka czy pomarańcza. Z tego powodu chętnie sięgają po nie głównie właściciele sklepów z rozmaitymi artykułami żywnościowymi – nie tylko w postaci płynnej. Korzystając z nich, można łatwo, szybko i skutecznie zabezpieczyć swój towar na czas podróży. A to zdecydowanie pomaga w ograniczeniu strat wynikających z uszkodzenia zamawianych przez klientów artykułów w trakcie transportu pod wskazany adres.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa