22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folia stretch czarna i kolorowa

Folia stretch czarna i kolorowa


Folia stretch jest użytecznym produktem, który pomaga dyskretnie ukryć zawartość paczki, ładunku. Dzięki niej można także szybko zabezpieczyć dany towar, najczęściej znajdujący się na palecie. Tym, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jest dostępność tego produktu w różnych barwach. Mamy zatem do czynienia z folią stretch czarną i kolorową, a także transparentną.

Folia stretch czarna i kolorowa – dlaczego warto?


Folia stretch może mieć różne kolory. W RAJA dostępne są wszystkie odmiany. Elastyczny i odporny na przetarcia produkt utrudnia identyfikację transportowanych towarów – to niebywale istotna zaleta folii stretch czarnej i kolorowej. W przeciwieństwie do transparentnej – równie korzystnej – odmiany, pozwala ona uchronić zawartość danej paczki przed spojrzeniem nieupoważnionych osób. Dzięki temu można uniknąć kradzieży cennych przedmiotów.

Budowa, właściwości folii stretch czarnej i kolorowej


Folia stretch czarna i kolorowa została wykonana z folii polietylenowej 3-warstwowej. Użycie jest proste – wystarczy trzykrotnie owinąć dany produkt wokół ładunku, aby całkowicie zamaskować zawartość. Jej strona wewnętrzna jest klejona. Produkt przeznaczony jest docelowo do ładunków paletowych nieprzekraczających 800 kg. Sprzedaje się go w paczkach po kilka rolek.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa