(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
53
Kontynuuj zakupy

Kartony do przeprowadzki

Specjalny karton na ubrania, oryginalna garderoba, idealne rozwiązanie podczas przeprowadzki!

Kartony do przeprowadzki


Przeprowadzka to częsty problem zarówno dla osób prywatnych, jak i firm zmieniających swoją siedzibę. Co ciekawe, wytrzymałe i ekologiczne kartony do przeprowadzki doskonale sprawdzą się także w profesjonalnych firmach, zajmujących się realizacją przeprowadzek na zlecenie klienta. W naszej ofercie na stronie sklepu Raja®, znajdziesz różne kartony do przeprowadzki:
  • 3-warstwowe,
  • 5-warstwowe,
  • na garderobę,
  • na ubrania,
  • i wiele innych!
Wybierając nasze kartony do przeprowadzki, możesz przede wszystkim zyskać pewność, że zmiana miejsca zamieszkania lub siedziby firmy będzie wręcz bezproblemowa. Wytrzymałe opakowania na odzież, obuwie oraz inne rzeczy okazują się niezbędne, aby przeprowadzka została przeprowadzona bez najmniejszego kłopotu czy ryzyka uszkodzenia rzeczy osobistych.

Kartony do przeprowadzki – dlaczego warto wybrać te z oferty Raja®?


Kartony do przeprowadzki, które proponujemy, to przede wszystkim opakowania stworzone z 3- lub 5-warstwowej tektury falistej o wysokim poziomie wytrzymałości. Główne cechy charakterystyczne naszych kartonów przeprowadzkowych to:
  • odporność na wilgoć, zmienne temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne,
  • w przypadku kartonów do garderoby – dodatkowy drążek na wieszaki,
  • wygodne otwarcie i zamykanie kartonu, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie odzieży,
  • wyjątkowo sztywna tektura, która pozwala na transportowanie nawet ciężkiej odzieży.
Niezależnie od wybranego wariantu, kartony do przeprowadzki na stronie sklepu Raja® kupisz w naprawdę rozsądnych cenach, które nie nadwyrężą zarówno domowego, jak i firmowego budżetu. Warto dodać, że nasze kartony przeprowadzkowe ze względu na użycie tektury falistej nie ulegają przedarciom ani deformacjom, a dodatkowo chronią ubrania przed kurzem w czasie transportu. Kupując kartony do przeprowadzki w naszym sklepie, będziesz mieć pewność, że dbasz o środowisko naturalne, gdyż te są w 100% przystosowane do recyklingu.

5 art.
Sortuj: Trafność: największa