(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy
spinner

Pudełka kartonowe do przeprowadzki

Specjalny karton na ubrania, oryginalna garderoba, idealne rozwiązanie podczas przeprowadzki!

Czasem zdarza się, że potrzebny jest naprawdę duży karton, taki np. do przeprowadzki czy przewiezienia przedmiotów o większych gabarytach. Gdzie kupić karton dużych rozmiarów? W ofercie RAJA znaleźć można m.in.: kartony do przeprowadzki, duże kartony, kartony na garderobę, kartony na ubrania (pojemniki na ubrania), a także wygodne zestawy przeprowadzkowe. Szczególnym rodzajem dużego kartonu na ubrania są tzw. kartony-garderoby czy kartonowe szafy, które są pojemnikami na ubrania mieszczącymi naprawdę sporo odzieży. Jest to świetny sposób na zapakowanie ubrań podczas przeprowadzki czy też zapakowania np. sukni ślubnej do wysyłki. Oferta pudeł do przeprowadzki firmy RAJA jest naprawdę szeroka.

Kartony przeprowadzkowe

Podczas przeprowadzki na pewno przydadzą się specjalne pudła do przeprowadzki. Posiadają miejsce na napisy, co jest bardzo ważne, gdyż ułatwia identyfikację zawartości bez konieczności otwierania. Tego typu kartony do przeprowadzki można układać jeden na drugim i to zarówno podczas transportu, jak i przechowywania.

Kartony na garderobę

Jest to karton, który zastępuje szafę podczas przeprowadzki i remontu. Tego typu kartony występują w 3 wariantach i stanowią pojemniki na ubrania – szafy do przewozu ubrań na wisząco. Karton na garderobę wyposażony jest w specjalny drążek, na którym zmieści się kilkanaście wieszaków w zależności od grubości wieszanej odzieży. Tego typu kartony są przeznaczone na ubrania takie jak garsonki, garnitury, marynarki, płaszcze, sukienki, czyli takie, które powinny być transportowane w sposób zapobiegający powstawaniu zagnieceń. Tego rodzaju pojemniki na ubrania posiadają szer

5 art.
Sortuj: Trafność: największa
Do- 20 % Niedostępny
Karton do przeprowadzki ekonomiczny
Karton do przeprowadzki ekonomiczny
2 art.
Od  12,92 złz VAT
Do- 25 % Niedostępny
Kartony na garderobę
Kartony na garderobę
3 art.
Od  59,04 złz VAT
Do- 30 % Niedostępny
Karton na ubrania RAJA tektura 3-warstwowa
Karton na ubrania RAJA tektura 3-warstwowa
4 art.
Od  7,56 złz VAT
Do- 30 % Niedostępny
Karton na ubrania RAJA tektura 5-warstwowa
Karton na ubrania RAJA tektura 5-warstwowa
2 art.
Od  19,00 złz VAT
Niedostępny
Zestaw do przeprowadzki
Zestaw do przeprowadzki
1 art.
805,65 złz VAT