22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Pistolet do obkurczania folii

Pistolet do obkurczania folii


Folia termokurczliwa słynie ze swoich ciekawych, niebanalnych właściwości oraz zastosowania. Jej aplikacja jest sprawniejsza przy obecności tzw. pistoletu do obkurczania folii. O co dokładnie chodzi? Czym jest ten produkt i jakie ma znaczenie w branży e-commerce?

Cechy pistoletu do obkurczania folii


Pistolet do obkurczania folii to narzędzie niezwykle przydatne przy pakowaniu ładunków wielkogabarytowych. Posiada regulację mocy. Jest bezpieczny – jeśli dołączony do niego wąż ulegnie uszkodzeniu, sprzęt automatycznie odcina dopływ gazu. Wyróżnia się niewielką wagą. Można go z łatwością trzymać w ręku nawet podczas wielogodzinnej pracy, co jest wielkim ułatwieniem.

Budowa pistoletu do obkurczania folii


Każdy pistolet do obkurczania folii w RAJA może być sprzedawany pojedynczo lub w zestawie z wózkiem na butlę z gazem. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, dołączone do niego są: instrukcja obsługi, wąż o długości 8 m, regulator ciśnienia gazy, dwie obrotowe złączki oraz klucz płaski. Wszystkie narzędzia i pistolet do obkurczania folii zostały umieszczone w przydatnej skrzyni – cały zestaw można zatem nosić ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa