22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Rękawy termokurczliwe

Rękawy termokurczliwe


Istnieją produkty, których nie może zabraknąć w żadnym magazynie w większej hurtowni wysyłkowej czy sklepie internetowym. Mowa o rękawach termokurczliwych, wykonanych z folii termokurczliwej. Co warto o nich wiedzieć?

Charakterystyka rękawów termokurczliwych


Ochronne rękawy termokurczliwe są wodoszczelne. Zabezpieczają ładunki na paletach (nawet wielkogabarytowe) przed działaniem szkodliwym czynników atmosferycznych, zalaniem, zabrudzeniami, wilgocią, promieniowaniem UV. Dzięki nim towary nie przesuwają się na boki ani nie zsuwają z palety, co stanowi wielkie ułatwienie w ich magazynowaniu oraz transporcie. Ich transparentny kolor niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim: daje to możliwość identyfikacji zawartości ładunku.

Jak działają rękawy termokurczliwe?


Kaptury termokurczliwe służą głównie do zabezpieczania ładunków przed przemieszczaniem się w czasie podróży. Istnieją dwa ich rodzaje. Jedne – równie skuteczne – służą jedynie do osłaniania ładunków na paletach. Są jednak przystosowane do kontaktów z żywnością, bezpieczne. Inne korelują z ciepłem – odbywa się to wszystko w sposób wyjątkowy, a sekret tkwi pod słowem „termokurczliwy”. Chodzi o to, że drugi typ rękawów termokurczliwych pod wpływem ciepła zaczyna się kurczyć i ściśle przylegać do pakunku. Ma to znaczące konsekwencje – doskonałą ochronę przewożonych lub magazynowanych towarów.

Rękawy termokurczliwe od RAJA – czego można oczekiwać?


Bardzo dobrej jakości rękawy termokurczliwe od RAJA sprzedawane są w paczkach po kilka sztuk. To produkt, który powinna uwzględnić w swoich hurtowych zakupach każda firma e-commerce, dysponująca większym magazynem.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa