22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folia stretch maszynowa

Stretch maszynowy


Folia stretch jest produktem o wielkiej sławie, i to od dziesięcioleci. Nie pojawiło się jeszcze rozwiązanie, które by ją zdetronizowało z tak wysokiej pozycji. Alternatywą dla ręcznej wersji jest folia stretch maszynowa, którą można wykorzystać w korelacji z różnorodnymi owijarkami.

Cechy folii stretch maszynowej


Folia stretch maszynowa jest bardzo rozciągliwa i odporna na rozdarcia – jeszcze lepiej niż jej „siostra”, ręczna folia stretch. Im więcej jej warstw zostanie nałożonych, tym skuteczniejsze zabezpieczenie ładunków przed uszkodzeniami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią. Jej przebicie i zerwanie jest praktycznie niemożliwe. Co ciekawe, ochroni nawet towary o najbardziej nietypowych i nieforemnych kształtach, np. z ostrymi i nieregularnymi krawędziami. Klejąca się, wewnętrzna warstwa folii stretch maszynowej bardzo dobrze trzyma się każdego przedmiotu – nic dziwnego, ów produkt charakteryzuje się niezwykle wysoką przyczepnością. Aby go zerwać z przedmiotu potrzeba niemal nadludzkiej siły, co stanowi niebywałą zaletę tego produktu.

Pancerne, wyjątkowe właściwości folia stretch maszynowa zawdzięcza materiałowi, z którego została wykonana – folii polietylenowej. Jest ekologiczna, nietoksyczna, bezpieczna dla środowiska.

Zastosowanie folii stretch maszynowej


Folia stretch maszynowa to niezbędnik podczas przygotowywania do transportu ładunków wielkogabarytowych. Mocno usztywnia towary, zabezpiecza je przed zsunięciem się spod palety. Można ją także wykorzystać podczas dużych przeprowadzek. Jest chętnie stosowana podczas pakowania bardzo dużych zamówień w sklepach internetowych czy hurtowniach wysyłkowych, np. branży meblowej, motoryzacyjnej.

Folia stretch maszynowa w RAJA – co warto o niej wiedzieć?


Tak doskonały produkt, jak folia stretch maszynowa, nie mogła nie pojawić się wśród asortymentu sklepu RAJA. Zainteresowane osoby mogą zakupić ją w kolorze transparentnym (ułatwiona identyfikacja towarów) lub czarnym (ochrona zawartości przed spojrzeniami osób nieupoważnionych). Ponadto jest dostępna w różnej długości i szerokości.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa