22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Pokrywy paletowe

Pokrywy paletowe


Zabezpieczenie ładunku (szczególnie wielkogabarytowego) na palecie to bardzo ważne zadanie. Istnieją produkty i półprodukty z branży opakowaniowej, których celem jest pomoc w takiej sytuacji. Przykładem są użyteczne i funkcjonalne pokrywy paletowe. Owe niepozorne przedmioty mają wyjątkowe właściwości, o których nie sposób nie wspomnieć. Czym charakteryzują się pokrywy paletowe?

Dlaczego warto wybrać pokrywy paletowe?


Dobrej jakości pokrywy paletowe od RAJA stanowią doskonałe wzmocnienie ładunków paletowych i dobre zabezpieczenie górnej oraz dolnej części ładunku. Owa firma posiada w swoim asortymencie różnorodne wersje, o odmiennych długościach – od 80 do 120 cm. Pokrywy paletowe sprzedawane są w paczkach. Cechują się szybkim montażem i ekologicznością. Przeznaczone są do recyklingu, pokryte papierem Kraft.

Cechy i budowa pokryw paletowych – co warto o nich wiedzieć?


Pokrywy paletowe są najczęściej wykonane z 3-warstwowej tektury falistej. To dość wytrzymałe i uniwersalne tworzywo o ciekawych właściwościach – elastyczność łączy się w nim z trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Tektura falista 3-warstwowa, choć ma niską wagę, doskonale sprawdza się jako amortyzator uderzeń i zabezpieczenie ładunków przed uszkodzeniem. Można zatem oczekiwać, że wykonane z niej pokrywy paletowe spełnią swoje zadanie i nie dopuszczą do zniszczenia ochranianych towarów na paletach.

Podwójna korzyść z użytkowania pokryw paletowych wynika z ich budowy – spód i pokrywa umożliwiają tworzenie zwartych ładunków paletowych odpornych na zgniatanie i wilgoć podczas magazynowania oraz transportu.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa