(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Opakowania ozdobne

Do zapakowania i eleganckiej prezentacji produktów polecamy bogaty asortyment opakowań i toreb ozdobnych!

Opakowania na prezent

Sklepy specjalizujące się w sprzedaży towarów ekskluzywnych, takich jak ręcznie robione praliny, miody pitne, regionalne nalewki, sery i tym podobne często otrzymują zapytania o możliwość zapakowania produktów w eleganckie opakowania prezentowe. Nie zawiedź swoich klientów i zaopatrz się w różnej wielkości kartony ozdobne. W sytuacji, gdy będą ich najbardziej potrzebować, będziesz mógł im pomóc!

Opakowania ozdobne ekologiczne na prezent

W duchu ekologii utrzymanych jest większość produkowanych przez Rajapack opakowań ozdobnych. Są to nie tylko praktyczne torby papierowe, ozdobne, bawełniane, ale także ekologiczne opakowania na wino, sznurki ozdobne czy ekologiczne i estetyczne wypełniacze do paczek. Oprócz proekologicznych właściwości gro produktów ozdobnych wyróżnia się wysoką jakością wykonania, co ma pozytywne przełożenie na estetykę pakowania, a więc i na zadowolenie klientów z Twojego sklepu. Rajapack oferuje bogaty wybór akcesoriów, stworzonych z myślą o przyozdobieniu produktów zakupionych na prezent. Dekoracyjne dodatki do pakowania, poza tym, że przy okazji chronią przedmioty przed uszkodzeniami, są bez wątpienia warte Twojego zainteresowania z uwagi na walory wizualne.

Pudełka na prezeny

Pudełka kartonowe ozdobne występują w bogatej palecie wzorów, kolorów, wielkości i kształtów – tak aby jak najlepiej pasowały do cennej zawartości, jaką mają za zadanie przechować. Wśród najbardziej podstawowych akcesoriów do ozdobnego pakowania są torby lakierowane, występujące w atrakcyjnych cenach i niezajmujące dużo miejsca. W miejscach związanych ze sprzedażą ciętych kwiatów sprawdza się folia celofanowa, papier ozdobny do pakowania, jak też kolorowe wstążki. Z kolei w punktach sprzedaży wyrobów alkoholowych niezastąpionymi produktami są pudełka ozdobne na wino, wykonane z tektury falistej, ale też sklejki drewnianej. Pudełka kartonowe ozdobne o niewielkich rozmiarach przydadzą się z kolei w salonie jubilerskim. Prezent najestetyczniej wygląda zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe. Ten typ opakowań na prezenty nadaje się do pakowania książek, albumów, płyt, filmów, perfum, zestawów kosmetyków, bielizny, biżuterii, ubrań itp. Z kolei do spakowania większych gabarytowo prezentów mogą przydać się ozdobne kartony. Wśród pudełek prezentowych w ofercie RAJA znaleźć można: pudełka ozdobne zamykane na magnes, składane z satynową wstążką, na biżuterię i akcesoria oraz ozdobne białe pudełka na prezenty z tektury litej. Pudełka ozdobne zamykane na magnes są eleganckie, a to zamknięcie podkreśla wysoką jakość wykonania, a przy tym ułatwia zamknięcie. Można mieć pewność, że prezent pozostanie na swoim miejscu. Są idealne także do dekoracyjnej prezentacji produktów. Ich jakość wykonania jest bardzo dobra – są wykonane z twardej tektury o gramaturze 900 g/m2, strona wewnętrzna i zewnętrzna są w tym samym kolorze, starannie wykończone powlekanym papierem 140 g/m2 o błyszczącej strukturze. wyposażone w szybkie zamknięcie za pomocą magnesu.

143 prod.

BOUTIQUE