22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folia bąbelkowa, wypełniacze do kartonów

Folia bąbelkowa


Dla firm produkcyjnych, przemysłowych oraz transportowych niezbędnym wyposażeniem jest folia bąbelkowa. Ten materiał służy do zabezpieczania towaru na czas wysyłki kurierem lub przechowywania wrażliwych przedmiotów w paczkach. Nowoczesne folie bąbelkowe są produkowane w rolkach do rozwijania, workach oraz w arkuszach, które można wygodnie wkładać do paczek.

Folia bąbelkowa, czyli tzw. bubble wrap, jest najczęściej wytwarzana z foli polietylenowej, która może pochodzić nawet w 80% z recyklingu. To przekłada się na wyższy poziom ochrony środowiska naturalnego. Decydując się na zakup folii bąbelkowej w RAJA, można zyskać pewność, że każdy produkt będzie dobrze zabezpieczony na wypadek wstrząsów lub upadku. Materiał do zabezpieczania wnętrza paczek na czas wysyłki dostępny w naszym sklepie internetowym występuje w kilku odmianach, dopasowanych do potrzeb każdej firmy.

Rodzaje folii bąbelkowej – jakie są dostępne w sprzedaży?


Z oferty RAJA można wybrać folie bąbelkowe w kilku odmianach. Aby dokonać właściwej decyzji, warto ustalić zapotrzebowanie firmy na taki materiał wypełniający do paczek, a także zapoznać się ze specyfikacją każdego rodzaju folii pęcherzykowej. Najpowszechniejsze formy bąbelków zabezpieczających to:
 • Folia bąbelkowa na rolce – występuje w różnych grubościach folii polietylenowej, np. 50 lub 60 mikronów. Występuje nawet w kilkunastu wariantach rozmiarowych, dzięki czemu można ją dopasować idealnie do potrzeb zakładu przemysłowego, firmy produkcyjnej lub magazynu zajmującego się wysyłką towaru w paczkach.
 • Poduszki powietrzne – to odmiana folii bąbelkowej, choć pod postacią dużej poduszki wypełnionej pęcherzykami powietrza. Ten materiał doskonale nadaje się do uzupełnienia kartonów, w których pozostało sporo pustego miejsca.
 • Papier bąbelkowy z recyklingu – nowość na rynku, która może zrewolucjonizować kategorię wypełniaczy. Jest materiałem przyjaznym dla środowiska naturalnego, produkowanym w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu. Gwarantuje dyskrecję, gdyż jest nieprzezroczysty.
 • Folia bąbelkowa w arkuszach z dozownikiem – świetny wybór dla firm, które na co dzień zajmują się pakowaniem towaru drobnicowego do paczek. Wygodne do zrywania arkusze folii bąbelkowej przyspieszają pracę, są lekkie, a do ich użycia nie ma konieczności używania noża.

Wiedząc już, jakie są trzy najpopularniejsze rodzaje folii bąbelkowej, można zamówić idealny materiał, który zaspokoi potrzeby firmowe. W dzisiejszych czasach bezpieczna wysyłka towarów do klienta to podstawa. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przedmiotu w trakcie tranzytu oraz ewentualnie niezadowolenie klienta, warto zaopatrzyć się w folię bąbelkową i zabezpieczyć towar do wysyłki.

Folia bąbelkowa – cechy charakterystyczne


Folie bąbelkowe dostępne w RAJA są przede wszystkim ekologiczne i przyjazne środowisku. Jeśli chodzi o pozostałe cechy charakterystyczne tego typu materiałów, wyróżniamy je głównie ze względu na:
 • wyjątkowa lekkość materiału,
 • wytrzymałość,
 • brak ryzyka pękania bąbelków na folii w trakcie użytkowania,
 • wiele możliwych zastosowań,
 • odporność na rozdarcia i wilgoć,
 • rozciągliwość,
 • materiał przyjazny środowisku naturalnemu.

Folia bąbelkowa świetnie zabezpiecza nawet wielkogabarytowe przedmioty przed upadkami, uderzeniami czy nawet zarysowaniami. Co więcej, ten materiał pozwala na łatwe owijanie przedmiotów, dzięki czemu praca magazynu lub firmy produkcyjnej odbywa się naprawdę szybko.

Praktyczność to drugie imię folii bąbelkowej RAJA. Materiał można wygodnie ciąć, a nawet pisać po jego powierzchni. Powierzchnia o grubości 50 lub 60 mikronów gwarantuje, że powierzchnia bąbelkowa nie ulegnie rozerwaniu lub przebiciu, nawet pod mocnym naciskiem.

Folie bąbelkowe RAJA – jak można je wykorzystać?


Oferta RAJA w kategorii folii bąbelkowych to wiele produktów, które ułatwiają wykonywanie codziennych prac związanych z pakowaniem towarów do wysyłki kurierem. Wykorzystując folie pęcherzykowe, można bezpiecznie wysłać nawet szklane wyroby, które są wyjątkowo wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniamy też kilka innych metod wykorzystania folii bąbelkowej, jak np. zabezpieczanie do wysyłki:
 • płyt CD/DVD,
 • wyrobów rzemieślniczych ze szkła i ceramiki,
 • towarów drobnicowych,
 • żywności wrażliwej na wstrząsy i uderzenia.

Warto też dodać, że folia bąbelkowa jest odporna na oddziaływanie wody i wilgoci, a więc świetnie nadaje się do pakowania elektroniki użytkowej.

Profesjonalna folia bąbelkowa RAJA – szeroki asortyment produktów w jednym miejscu!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Tylko w ten sposób można wybrać najlepszą folię bąbelkową RAJA, która umożliwi nie tylko doskonale zabezpieczyć towary na czas magazynowania lub transportu, ale także znacząco przyśpieszy pracę firmy.

Wystarczy złożyć zamówienie na wybrane rolki, arkusze lub ekologiczny papier bąbelkowy w RAJA i cieszyć się dostępem do bezpiecznego i funkcjonalnego materiału ochronnego, którego po prostu nie może zabraknąć w żadnym przedsiębiorstwie związanym z produkcją lub wysyłką gotowych wyrobów.

62 prod.