22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Papier do pakowania ekologiczny

Papier ekologiczny do pakowania


Stosowanie rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu to jedna z cech wyróżniających działalność naszej marki. Świadczy o tym m.in. fakt, że swoim klientom oferujemy trwały, przystępny cenowo i możliwy do wykorzystania w wielu sytuacjach papier ekologiczny do pakowania. Korzystanie z niego pozytywnie wpływa na wizerunek firm, a jednocześnie sprawia, że zyskujemy na tym wszyscy jako mieszkańcy naszej planety.

Rodzaje papieru ekologicznego do kupienia w naszym sklepie


Papier ekologiczny do pakowania występuje w różnych formach, o czym najlepiej przekonuje przygotowana przez nas oferta. Znaleźć można w niej: :
  • tekturę falistą,
  • rękawy tekturowe,
  • papier uzyskiwany z makulatury,
  • i wiele innych artykułów.

Wszystkie łączy fakt, że są dostępne w atrakcyjnej cenie i w bardzo dużej ilości, a po zamówieniu trafiają do naszych klientów w ciągu 24 godzin. Doskonale nadają się do pakowania towarów także z materiałów uznawanych za kruche (np. szklanych) i bez względu na ich wymiary oraz kształt.

Czym wyróżnia się papier pakowy w wersji eko?


Proponowany papier ekologiczny do pakowania jest odporny na przetarcia. Ponadto charakteryzuje się właściwościami antystatycznymi oraz nieprzezroczystością. Łatwo dopasowuje się do kształtu transportowanego z jego wykorzystaniem towaru, dzięki czemu pozwala robić to z wykorzystaniem maksimum przestrzeni do tego przeznaczonej. Chętnie sięgają po niego klienci z różnych branż, poszukując alternatywy dla produktów z mniej ekologicznych tworzyw, z których korzystanie, zwłaszcza na dużą skalę, jest szkodliwe dla środowiska.

11 prod.
Sortuj: Trafność: największa