22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Folia piankowa

Folia piankowa


Zabezpieczanie delikatnych powierzchni jest możliwe i skuteczniejsze dzięki różnym akcesoriom. Pianka polietylenowa słynie z wyjątkowym właściwości, które przedkładają się na takie sytuacje. Jest ona materiałem, z którego powstaje folia piankowa – doskonałe rozwiązanie opakowaniowe dla powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia. Co warto wiedzieć o folii piankowej?

Charakterystyka folii piankowej


Folia piankowa powstała z polietylenu LDPE. Składa się ona z wielu zamkniętych komórek, które zapewniają trwałą, mocną ochronę przed zarysowaniem danej powierzchni. Idealnie koreluje z delikatnymi, wrażliwymi przedmiotami. Wyróżnia się lekkością, elastycznością, wytrzymałością, odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Nie ściera się, jest chemicznie obojętna i łatwa w użyciu.

Można ją także bezapelacyjnie uznać za trwałą i odporną na chemikalia stosowane szeroko w budownictwie. Ma białe wykończenie, które nadaje temu produktowi czysty wygląd. Dzięki folii piankowej nie musisz się martwić o owinięte przedmioty – po transporcie lub przechowywaniu będą w stanie nienaruszalnym, bez zadrapań i przetartych miejsc. To idealne, wielowymiarowe zabezpieczenie.

Zastosowanie folii piankowej


Folia piankowa ma wiele zastosowań, w różnych branżach. Przede wszystkim przyda się do zabezpieczenia mebli, elementów drewnianych, sprzętu RTV i AGD, części samochodowych, szkła i wyrobów ceramicznych, glinianych, a nawet produktów rolnych i ogrodniczych. Można ją uznać za przystosowaną do przedmiotów powstałych z polerowanego drewna lub szkła. Dlaczego? Jest bezpyłowa i nie pozostawia włókien.

Folia piankowa w RAJA


Folię piankową w sklepie RAJA można nabyć w paczkach po jednej rolce lub dwóch rolkach. Zainteresowani mogą przebierać w wersjach o różnej szerokości, długości i grubości pianki. Folie piankowe w RAJA powstają z najlepszej jakości pianki polietylenowej o komórkach zamkniętych i grubości 22 kg/m3. Taki produkt nadaje się do recyklingu i nie zawiera CFC (chlorofluorowęglowodorów).

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa