22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek


Wypełniacze do paczek to materiały, które są wręcz niezbędne do szybkiego i bezpiecznego uzupełniania pustych miejsc w kartonach z towarem przeznaczonym do wysyłki. W ofercie RAJA można znaleźć nie tylko standardowy wypełniacz do paczek w postaci granulatu ze skrobi kukurydzianej. Na stronie internetowej dostępne są też poduszeczki z powietrzem, które równie dobrze amortyzują zawartość paczki w razie upadków i dobrze wypełniają pustą powierzchnię.

Wypełniacz FLO-PAK – idealny do zabezpieczania i stabilizacji produktów


Do uzupełniania pustych miejsc i do stabilizacji produktów umieszczonych wewnątrz kartonów wysyłkowych najlepsze są wypełniacze do paczek RAJA. Lekkość i wygoda zastosowania to główne cechy, jakimi charakteryzują się wypełniacze do paczek FLO-PAK.

Wypełniacze do paczek RAJA są łatwe w użyciu i nie wymagają stosowania dodatkowych maszyn i urządzeń – wystarczy ręcznie pobrać potrzebną ilość i zabezpieczyć produkty. Dostępne w ofercie sklepu internetowego wypełniacze do paczek stworzone ze skrobi kukurydzianej można nabyć w workach, dzięki czemu dozowanie materiału jest proste.

Naturalny i nietoksyczny wypełniacz do paczek RAJA – co go wyróżnia?


Wypełniacze do paczek RAJA to wyroby wytrzymałe, mocne i idealne do zabezpieczania cięższych przedmiotów przeznaczonych do wysyłki. Uzupełnienie kartonu w formie granulatu dobrze sprawdzi się też w razie wysyłki przedmiotów drobnicowych, choć poszczególne towary warto umieścić wtedy w foliopakach. Najistotniejsze parametry techniczne wypełniaczy do paczek RAJA to:
  • lekkość,
  • wiele możliwości zastosowania,
  • bezpieczny materiał, który jest nietoksyczny dla środowiska,
  • łatwość użycia,
  • doskonałe właściwości amortyzacyjne.

Wypełniacze do paczek firmy RAJA są ekologiczne, gdyż ulegają całkowitej biodegradacji pod wpływem wody i powietrza do 60 miesięcy. Nie wytwarzają przy tym żadnych toksycznych substancji. Przy użyciu styropianu ze skrobi kukurydzianej do paczek Flo-pak można zapełnić puste przestrzenie w kartonie, chroniąc przy tym znajdujące się w nim produkty przed uszkodzeniami.

Formę wypełniacza w ofercie RAJA stanowią także poduszki foliowe z powietrzem, folia pęcherzykowa oraz ekologiczne papiery do uzupełniania paczek. Wszystkie te materiały doskonale nadają się do uzupełniania pustych powierzchni w kartonach i pełnią funkcję ochronną dla towaru.

Jak można wykorzystać wypełniacze do paczek RAJA?


Firmy, w których najlepiej sprawdzają się wypełniacze do paczek RAJA to przede wszystkim przedsiębiorstwa:
  • produkcyjne,
  • przemysłowe,
  • magazyny przeładunkowe,
  • sklepy e-commerce wysyłające towary drobnicowe w paczkach.

Innowacyjne, lekkie i ekonomiczne wypełniacze do paczek RAJA można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Po złożeniu zamówienia na wypełniacze wystarczy po prostu wsypać granulat do paczki i uzupełnić nim wszystkie puste miejsca. Dzięki temu towar będzie idealnie zabezpieczony do wysyłki, a ryzyko zniszczenia zawartości zredukowane do minimum.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa