22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Poduszki z powietrzem do wypełniania paczek

Poduszki z powietrzem do wypełniania paczek


Wyjątkowo ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem są poduszki z powietrzem do wypełniania paczek. To produkt wysoce ekonomiczny i ekologiczny, gdyż składa się w 99% z powietrza oraz w 1% z folii, która utrzymuje poduszkę w odpowiedniej formie. Warto zaznaczyć, że poduszki z powietrzem do wypełniania paczek są w 100% przeznaczone do recyklingu, a więc ich produkcja i użytkowanie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Funkcjonalne poduszki z powietrzem do wypełniania paczek RAJA są sprzedawane w workach 0,5 m3 i wykonane z wytrzymałej folii polietylenowej. Można je zamówić w postaci łańcucha poduszek, co ułatwia i przyśpiesza uzupełnianie kartonów z towarem do wysyłki. Poduszeczki z powietrzem są wygodne w układaniu, gdyż każda z nich na rolce jest oddzielona perforacją – średnio co 130 mm.

Czy warto zamówić poduszki z powietrzem do wypełniania paczek RAJA?


Serdecznie zachęcamy do złożenia zamówienia na hurtowe ilości poduszek z powietrzem do wypełniania paczek od RAJA. Ten materiał to gwarancja najwyższej jakości, wytrzymałości oraz odporności na pęknięcia w przypadku mocnego nacisku lub uderzenia.

Przy złożeniu zamówienia hurtowego w naszym sklepie, można liczyć na atrakcyjniejszą cenę paczki zawierającej poduszki z powietrzem do wypełniania paczek. Sporym atutem poduszek wypełnionych powietrzem jest fakt, że sprzedawane są w workach, dzięki czemu pojedyncze sztuki nie wysypują się podczas otwierania i zrywania pojedynczych arkuszy.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa