22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Tekura falista i arkusze tekturowe

Tektura falista i arkusze tekturowe


Odpowiednie zabezpieczenie produktów (szczególnie podczas pakowania) jest niezwykle istotne. Zarówno większość laików, jak i pracowników powiązanych z branżą transportową wspomniałoby w tym momencie o wypełniaczach do paczek, folii bąbelkowej. Zapominają jednak o istnieniu wytrzymałych, niepozornych produktów – tekturze falistej i arkuszach tekturowych (np. w postaci charakterystycznych przekładek tekturowych). Co warto o nich wiedzieć?

Znaczenie tektury falistej w zabezpieczaniu przesyłek


Wytrzymała tektura falista i arkusze tekturowe doskonale nadają się do zabezpieczania przesyłek. Dlaczego? Otóż ten trwały materiał nie ulega przetarciom, rozdarciu. W połączeniu z odpowiednim opakowaniem kartonowym i wypełniaczami do paczek nie ma możliwości, by zawartość uległa uszkodzeniom. To szczególnie istotne w przypadku kruchych i delikatnych rzeczy. Tekturę falistą i arkusze tekturowe można używać także do owijania przedmiotów, by oddzielić je od siebie w trakcie transportu. W RAJA odnajdziesz wytrzymałą i solidną, a zarazem lekką i elastyczną tekturę w rolce. To uniwersalny produkt, ceniony w branży e-commerce.

Do czego służą przekładki tekturowe?


Przekładki tekturowe nadają się zarówno do zabezpieczania lżejszych, jak i cięższych przedmiotów. W pierwszym wypadku sprawdzą się przekładki trzywarstwowe, natomiast w drugim – pięciowarstwowe. Tekturę falistą i arkusze tekturowe można wykorzystać również do oddzielania produktów ułożonych warstwowo. Każdy typ przekładek powstał ze sztywnej tektury falistej i arkuszy tekturowych. Coraz więcej osób jest zgodnych – to niezbędniki podczas pakowania i zabezpieczania przesyłek. Skutecznie wzmacniają stabilność paczki, chronią produkty podczas transportu, rozładunku, załadunku, prac w sortowni magazynowej. Przekładki kartonowe w RAJA sprzedawane są w optymalnych paczkach po 25 lub 50 sztuk.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa