22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Wermikulit

Wermikulit – prosta metoda na zabezpieczenie towarów


Podczas przechowywania i transportowania podatnych na uszkodzenia artykułów warto wykorzystywać nie tylko odpowiedniej jakości opakowania. Dobrze jest zadbać również o ich właściwe wypełnienie. Jako produkt ułatwiający wykonanie tej czynności śmiało możemy polecić dostępny w naszej ofercie wermikulit absorbujący ciecze. Dzięki niemu niemal każdego rodzaju towar może zyskać świetną ochronę przed szkodliwymi czynnikami.

Co zachęca do stosowania wermikulitu?


Możliwy do kupienia w naszym sklepie wermikulit to popularny m.in. w branży transportowej rodzaj minerału ilastego. Nawet jego nieduża ilość wystarcza do wypełnienia większych przestrzeni, ponieważ pod wpływem wysokiej temperatury objętość proponowanego produktu ulega znacznemu zwiększeniu (ok. 20-krotnie). To sprawia zaś, że za jego pomocą można łatwo, szybko, a przede wszystkim skutecznie usunąć puste miejsce między znajdującą się w danym opakowaniu liczbą sztuk określonego artykułu.

Najważniejsze właściwości wermikulitu


Wermikulit cieszy się obecnie dużą popularnością wśród transporterów, ponieważ nie tylko bez problemu absorbuje ciecze. Wyróżnia go także wysoki poziom odporności na kontakt z ogniem. Dlatego sprawdzi się bardzo dobrze zarówno w postaci zabezpieczenia artykułów narażonych na korozję, jak i podpalenie. Chętnie korzystają z niego osoby odpowiedzialne za przygotowywanie do przewozu materiałów wrażliwych. Wpływa na to w dużym stopniu także atrakcyjność cenowa wermikulitu i jego łatwa dostępność w naszym sklepie.

Dlaczego warto kupić wermikulit w naszym sklepie?


Oferujemy wermikulit w worku o pojemności aż 100 litrów. Korzystając z naszych usług, można dokonać zakupu jednej oraz znacznie większej liczby sztuk – w zależności od zapotrzebowania. Warto to zrobić również ze względu na fakt, że nasz produkt nadaje się do wielokrotnego użytku. Za jego pomocą można szczelnie wypełnić puste przestrzenie o dowolnym kształcie i wielkości. Dodatkowo jest przyjazny środowisku naturalnemu w odróżnieniu choćby od plastikowych wypełniaczy opakowań transportowych.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa