22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Wypełniacz styropianowy do paczek

Wypełniacz styropianowy do paczek


Ekologiczny, wykonany w 100% ze skrobi kukurydzianej wypełniacz styropianowy do paczek to doskonały wybór dla firm, które potrzebują wygodnej formy uzupełnienia pustych powierzchni w kartonach. Ten materiał to świetna alternatyw dla popularnych form wypełnienia do kartonów, jak np. poduszki z powietrzem lub folie pęcherzykowe sprzedawane w rolkach na metry.

Decydując się na wypełniacz styropianowy do paczek, można doskonale zabezpieczyć na czas wysyłki towar drobnicowy i wielkogabarytowy. Warto dodać, że taka forma wypełniacza jest wyjątkowo lekka i dostępna w rozsądnej cenie, dzięki czemu wysyłka towarów w paczkach nie wygeneruje wysokich kosztów.

Jak wykorzystać wypełniacz styropianowy do paczek RAJA?


Przy użyciu wypełniacza styropianowego do paczek FLO-PAK można zapełnić puste przestrzenie w kartonie, chroniąc przy tym znajdujące się w nim produkty przed uszkodzeniami.

Wypełniacz styropianowy do paczek FLO-PAK ma kształt i strukturę, która idealnie dopasowuje się do każdej powierzchni. Co więcej, granulki styropianowe są wielokrotnego użycia. Po doręczeniu paczki wystarczy wyciągnąć przedmioty, przesypać wypełniacz styropianowy do paczek ponownie do worka i użyć go w trakcie pakowania kolejnych przedmiotów do wysyłki.

Wypełniacz styropianowy do paczek RAJA to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczną i szybką wysyłkę przedmiotów w kartonach. Materiał jest sprzedawany w workach o pojemności 0,40 m3.

Uwaga! Wypełniacz styropianowy do paczek jest w 100% biodegradowalny pod wpływem wody i powietrza i nie wytwarza przy tym toksycznych substancji.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa