(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Papier krepowany

Papier krepowany


Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą towarów wielkogabarytowych wymagających dodatkowego zabezpieczenia, mogą zainteresować się ofertą naszego sklepu RAJA. Proponujemy papier krepowany na rolce, który idealnie sprawdza się w celu zabezpieczenia takich produktów, jak:
  • rury PCV,
  • profile stalowe,
  • nogi meblowe i meble,
  • materiały reklamowe w postaci billboardów,
  • części mechaniczne do samochodów i innych pojazdów.

Papier krepowany RAJA to materiał ekologiczny, wykonany z wytrzymałego papieru o gramaturze 130 g/m2. Bez problemu można go użyć zarówno w przypadku ciężkich towarów, które mogą ulec uszkodzeniu w trakcie transportu, jak i w formie uzupełnienia powierzchni opakowań kartonowych.

Papier krepowany na rolce – doskonały do użycia w magazynie firmy


Krepowany papier na rolce świetnie nadaje się jako forma uzupełnienia kartonów lub warstwa zabezpieczająca opakowanie przed uszkodzeniami. Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w rolkę profesjonalnego papieru krepowanego. Oto kilka istotnych cech:
  • wysoki poziom wytrzymałości,
  • odporność na niesprzyjające warunki transportowe, np. wilgoć,
  • wiele możliwości zastosowania,
  • materiał nadający się do recyklingu lub ponownego wykorzystania.

W naszej ofercie można znaleźć dwie podstawowe odmiany papieru krepowanego w rozmiarach o długości 8 metrów i szerokości 7 i 10 centymetrów. Inwestując w krepowany papier, można naprawdę wygodne pakować paczki, zabezpieczać kartony, a nawet owijać ranty palet przygotowanych do wysyłki kurierem. Na jednej rolce można znaleźć 190 lub 150 arkuszy, zależnie od wybranego wariantu.

Krepowany papier na roli – wysoka jakość i niezawodność


Wysoce sprężysty, elastyczny i odporny na uszkodzenia papier krepowany to świetny wybór. Jest polecany szczególnie w celu bezpiecznego pakowania tekstyliów, materiałów przemysłowych oraz delikatnych powierzchni w celu ochrony ich przed zarysowaniem, np. szkła lub powierzchni polakierowanych. Papier krepowany RAJA nadaje się też do recyklingu, dzięki czemu firma korzystająca z tego materiału może realnie przyczynić się do ochrony środowiska.

1 art.
Sortuj: Trafność: największa