(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Foliopaki kurierskie

Foliopaki, koperty kurierskie


Foliopaki kurierskie Raja® są świetnym wyborem dla firm, które na co dzień współpracują z przewoźnikami w zakresie transportowania niewielkich przesyłek. Wybierając tego typu artykuły, można zyskać pewność, że drobnicowy towar, jak i cała paczka zostanie odpowiednio zabezpieczona przed zewnętrznymi czynnikami, które mogłyby ją uszkodzić. Zamawiając do swojej firmy foliopaki kurierskie Raja®, możesz bez problemu nadawać paczki i minimalizować ryzyko ich uszkodzenia przez takie czynniki, jak:
  • zmienne temperatury,
  • uderzenia w trakcie transportu,
  • wilgoć i woda,
  • upadku z wysokości.

Warto też zaznaczyć, że foliopaki kurierskie doskonale zabezpieczają paczkę przed samoistnym otwieraniem, dzięki zastosowaniu mocnego paska samoklejącego. To gwarancja, że zawartość przesyłki nie zostanie w żaden sposób naruszona na etapie przewozu paczki przez firmę kurierską.

Foliopaki kurierskie Raja® – maksymalna dyskrecja i wysoka jakość!


Innowacyjne foliopaki kurierskie Raja® to szansa na dyskretną wysyłkę towarów zarówno niewielkich, jak i tych o większych gabarytach. Oczywiście nasze foliopaki kurierskie występują w różnych rozmiarach, gdzie maksymalna wysokość wewnętrzna wynosi 900 mm. Oznacza to, że zawartość przesyłki może pomieścić towar o podobnych gabarytach. Wysoki poziom dyskrecji zapewnia jej nieprzezroczystość, dzięki zastosowaniu białego polietylenu o grubości 60 mikronów. Oprócz tego, że foliopaki kurierskie charakteryzują się idealnym poziomem dyskrecji, dodatkowo są w 100% wodoodporne oraz odporne na rozrywanie i zaginanie. Pozostałe cechy, jakimi wyróżniają się foliopaki kurierskie Raja®, to:
  • lekkość,
  • wiele wariantów kopert do wyboru – głównie pod względem rozmiaru,
  • odporność na oddziaływanie warunków termicznych i chemicznych,
  • maksymalny poziom bezpieczeństwa – bezpieczne foliopaki kurierskie uniemożliwiają ich otwarcie bez naruszenia zabezpieczeń.

Ile trzeba zapłacić za foliopaki kurierskie Raja®?


Ostateczna cena, w jakiej zdobędziesz foliopaki kurierskie Raja®, zależy od tego, jak duże złożysz zamówienie. Koperty kurierskie zamawiane w ilościach hurtowych są tańsze, aniżeli te sprzedawane z pojedynczych paczkach, np. po 100 sztuk. Średnio cena, w jakiej kupisz foliopaki kurierskie, oscyluje w przedziale od 0,54 zł z VAT do maksymalnie kilku złotych za sztukę. Można śmiało powiedzieć, że nie jest to duży wydatek – zarówno dla małego, jak i dużego przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarancja, że wysyłany towar będzie właściwie zabezpieczony i dotrze w nienaruszonym stanie do odbiorcy.

4 art.
Sortuj: Trafność: największa