• 801 55 3000 Pon-Pią 8:00-17.00
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,8/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Pierwsze zamówienie? Darmowa dostawa przy pierwszym zamówieniu od 400 zł netto (492 zł brutto)
logo raja 801 55 3000
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Foliopaki, koperty kurierskie

(4 prod. )

Opakowania zabezpieczające, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o bezpiecznej wysyłce.

Do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki, w której znajdują się ważne dokumenty czy cenne przedmioty służą bezpieczne foliopaki kurierskie oraz wysokiej jakości koperty kurierskie i depozytowe. Zapewniają bezpieczną wysyłkę dużych i małych przedmiotów, dokumentów, a nawet pieniędzy. Wodoszczelne koperty kurierskie to sposób na dyskretną wysyłkę dużych przedmiotów, koperty bezpieczne na gotówkę i ważne dokumenty, a foliopaki kurierskie to najlepsza metoda na wysyłkę lekkich przedmiotów. W ofercie RAJA znaleźć można: foliopaki kurierskie w zestawie, białe koperty kurierskie, także w wersji rozszerzanej, koperty bezpieczne SAFEBAG oraz koperty zwrotne z podwójnym samoprzylepnym zamknięciem.

Foliopaki kurierskie 100 sztuk - MINI ZESTAW

Foliopaki kurierskie to najlepszy sposób na wysyłkę lekkich i dużych przedmiotów. Dzięki nim przesyłka jest ekonomiczna, gdyż opakowanie zajmuje mało miejsca oraz solidna – nie da jej łatwo rozerwać. Koszty wysyłki są dużo niższe. Świetnie nadaje się do wysyłki dużych i cięższych towarów z racji tego, że foliopak jest bardzo wytrzymały. Jest to całkowicie nieprzezroczysta, biała koperta wysyłkowa wykonana z polietylenu o grubości 60 mikronów. Jest w 100% wodoodporna, a także odporna na rozrywanie. Występuje w 3 wariantach.

Koperty kurierskie białe

Występują w 9 wariantach. Są całkowicie nieprzezroczyste i wykonane z polietylenu o grubości 60 mikronów. Są w 100% wodoodporne oraz odporne na rozrywanie i zginanie. Zamyka się je
Dowiedz się więcej

Spersonalizuj opakowanie!

Szeroki wybór opakowań z nadrukiem

Sprawdź
4 prod. Usuń filtry
Lista Siatka
Foliopak kurierski 100 sztuk - MINI ZESTAW
3 art.
Od  1,02 zł z VAT
logo_Raja
Koperta kurierska biała rozszerzana
Do -20%
6 art.
Od  1,81 zł z VAT
logo_Raja
Koperta kurierska biała
Do -25%
8 art.
Od  0,43 zł z VAT
Koperty bezpieczne SAFEBAG 100 szt
Do -25%
4 art.
Od  0,62 zł z VAT