(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
2
Kontynuuj zakupy

Foliopaki kurierskie

Opakowania zabezpieczające, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o bezpiecznej wysyłce.

Do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki, w której znajdują się ważne dokumenty czy cenne przedmioty służą bezpieczne foliopaki kurierskie oraz wysokiej jakości koperty kurierskie i depozytowe. Zapewniają bezpieczną wysyłkę dużych i małych przedmiotów, dokumentów, a nawet pieniędzy. Wodoszczelne koperty kurierskie to sposób na dyskretną wysyłkę dużych przedmiotów, koperty bezpieczne na gotówkę i ważne dokumenty, a foliopaki kurierskie to najlepsza metoda na wysyłkę lekkich przedmiotów. W ofercie RAJA znaleźć można: foliopaki kurierskie w zestawie, białe koperty kurierskie, także w wersji rozszerzanej, koperty bezpieczne SAFEBAG oraz koperty zwrotne z podwójnym samoprzylepnym zamknięciem.

Foliopaki kurierskie 100 sztuk - MINI ZESTAW

Foliopaki kurierskie to najlepszy sposób na wysyłkę lekkich i dużych przedmiotów. Dzięki nim przesyłka jest ekonomiczna, gdyż opakowanie zajmuje mało miejsca oraz solidna – nie da jej łatwo rozerwać. Koszty wysyłki są dużo niższe. Świetnie nadaje się do wysyłki dużych i cięższych towarów z racji tego, że foliopak jest bardzo wytrzymały. Jest to całkowicie nieprzezroczysta, biała koperta wysyłkowa wykonana z polietylenu o grubości 60 mikronów. Jest w 100% wodoodporna, a także odporna na rozrywanie. Występuje w 3 wariantach.

Koperty kurierskie białe

Występują w 9 wariantach. Są całkowicie nieprzezroczyste i wykonane z polietylenu o grubości 60 mikronów. Są w 100% wodoodporne oraz odporne na rozrywanie i zginanie. Zamyka się je przy pomocy paska samoklejącego.

Koperty kurierskie białe rozszerzane

Występują w 6 wariantach. Są nieprzezroczyste, więc zapewniają dyskretną wysyłkę. Mają rozszerzany spód – 120 lub 200 mm, dlatego są bardzo pojemne a dodatkowo wodoszczelne, więc przesyłane dokumenty nie zamokną. Koperta jest w pełni bezpieczna dzięki samoprzylepnemu zamknięciu, zabezpieczonemu silikonowym poliestrem metalizowanym i antys

5 art.
Sortuj: Trafność: największa