spinner
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Pierwsze zamówienie? Dostawa GRATIS już od 400 zł netto oraz 10% rabatu z kodem "WITAMYWRAJA"
spinner
Twój koszyk jest pusty

Foliopaki, koperty kurierskie

Opakowania zabezpieczające, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o bezpiecznej wysyłce.

Do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki, w której znajdują się ważne dokumenty czy cenne przedmioty służą bezpieczne foliopaki kurierskie oraz wysokiej jakości koperty kurierskie i depozytowe. Zapewniają bezpieczną wysyłkę dużych i małych przedmiotów, dokumentów, a nawet pieniędzy. Wodoszczelne koperty kurierskie to sposób na dyskretną wysyłkę dużych przedmiotów, koperty bezpieczne na gotówkę i ważne dokumenty, a foliopaki kurierskie to najlepsza metoda na wysyłkę lekkich przedmiotów. W ofercie RAJA znaleźć można: foliopaki kurierskie w zestawie, białe koperty kurierskie, także w wersji rozszerzanej, koperty bezpieczne SAFEBAG oraz koperty zwrotne z podwójnym samoprzylepnym zamknięciem.

Foliopaki kurierskie 100 sztuk - MINI ZESTAW

Foliopaki kurierskie to najlepszy sposób na wysyłkę lekkich i dużych przedmiotów. Dzięki nim przesyłka jest ekonomiczna, gdyż opakowanie zajmuje mało miejsca oraz solidna – nie da jej łatwo rozerwać. Koszty wysyłki są dużo niższe. Świetnie nadaje się do wysyłki dużych i cięższych towarów z racji tego, że foliopak jest bardzo wytrzymały. Jest to całkowicie nieprzezroczysta, biała koperta wysyłkowa wykonana z polietylenu o grubości 60 mikronów. Jest w 100% wodoodporna, a także odporna na rozrywanie. Występuje w 3 wariantach.

Koperty kurierskie białe

Występują w 9 wariantach. Są całkowicie nieprzezroczyste i wykonane z polietylenu o grubości 60 mikronów. Są w 100% wodoodporne oraz odporne na rozrywanie i zginanie. Zamyka się je przy pomocy paska samoklejącego.

Koperty kurierskie białe rozszerzane

Występują w 6 wariantach. Są nieprzezroczyste, więc zapewniają dyskretną wysyłkę. Mają rozszerzany spód – 120 lub 200 mm, dlatego są bardzo pojemne a dodatkowo wodoszczelne, więc przesyłane dokumenty nie zamokną. Koperta jest w pełni bezpieczna dzięki samoprzylepnemu zamknięciu, zabezpieczonemu silikonowym poliestrem metalizowanym i antys

5 art.
Sortuj: Trafność: największa
Niedostępny
Foliopak kurierski 100 sztuk - MINI ZESTAW
Foliopak kurierski 100 sztuk - MINI ZESTAW
3 art.
Od  1,19 złz VAT
Do- 20 % Niedostępny logo_Raja
Koperta kurierska biała rozszerzana
Koperta kurierska biała rozszerzana
6 art.
Od  2,12 złz VAT
Do- 35 % Niedostępny logo_Raja
Koperta kurierska biała
WYPRZEDAŻ
Koperta kurierska biała
9 art.
Od  0,50 złz VAT
Do- 25 % Niedostępny
Koperty bezpieczne SAFEBAG 100 szt
Koperty bezpieczne SAFEBAG 100 szt
4 art.
Od  0,71 złz VAT
Do- 35 % Niedostępny
Koperta zwrotna z podwójnym samoprzylepnym zamknięciem
WYPRZEDAŻ
Koperta zwrotna z podwójnym samoprzylepnym zamknięciem
3 art.
Od 1,91 zł  z VAT 1,24 złz VAT