22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Koperty ekologiczne tekturowe

Koperty ekologiczne tekturowe


Hurtownia internetowa RAJA to miejsce, gdzie bez problemu znajdziesz materiały operacyjne potrzebne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasze koperty ekologiczne tekturowe sprawdzają się w firmach działających w branży e-commerce, logistyce, administracji biurowej, księgowości, a nawet transporcie.

Wzmacniane koperty ekologiczne tekturowe wykonane ze sztywnego papieru są idealnym wyborem, jeśli chcesz bezpiecznie wysyłać towar drobnicowy do klientów. Z użyciem takiego opakowania nie ma żadnego ryzyka, że transportowany produkt ulegnie uszkodzeniu lub dojdzie do samoistnego otwarcia koperty. Mamy w ofercie koperty tekturowe na dokumenty z dodatkowym paskiem samoprzylepnym – dzięki temu zamykanie paczek przygotowanych do wysyłki jest o wiele łatwiejsze.

Dlaczego warto wybrać nasze koperty ekologiczne z tektury falistej?


Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na koperty tekturowe ekologiczne z oferty RAJA. Nasza oferta gwarantuje ogromną różnorodność produktów, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dobierzesz koperty do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Wyróżniki naszych ekologicznych, tekturowych kopert to:
  • doskonała sztywność materiału,
  • dodatkowa ochrona, którą zapewniają wzmocnione naroża kopert ekologicznych tekturowych,
  • krawędzie z możliwością unoszenia, gwarantują większą powierzchnię pakową koperty,
  • koperty wykonane m.in. z mikrofali o grubości 350 g/m2.

Dodatkowo wszystkie ekologiczne koperty tekturowe są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i jednocześnie nadają się do ponownego przetwórstwa po wykorzystaniu. Mamy w ofercie koperty tekturowe ekologiczne idealnie dopasowane do formatów wydawniczych, a także do wysyłki towaru drobnicowego.

Ekonomia, ekologia i praktyczność – najlepsze koperty ekologiczne tekturowe w RAJA


Nasza propozycja to wyjątkowo trwałe koperty ekologiczne tekturowe wykonane z trwałych materiałów np. włókna drewnianego. Opcjonalnie możesz wybrać koperty typu eko wyprodukowane z użyciem mocnej tektury litej, której grubość sięga do 400 g/m2. To gwarancja wysokiego poziomu odporności koperty na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz rozerwania.

Ekologiczne koperty tekturowe to połączenie wszystkiego, co najlepsze, czyli:
  • Praktyczności – otwierane po dłuższym boku ułatwiają łatwe wkładanie oraz wyjmowanie np. dokumentacji firmowej przeznaczonej do wysyłki.
  • Ekonomii stosowania – eko koperty z tektury są lekkie, redukują koszty wysyłki, a dodatkowo przy zamówieniu hurtowym w RAJA możesz je mieć w naprawdę dobrej cenie.
  • Ekologii – wszystkie koperty tekturowe są wytwarzane z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu, a dodatkowo nadających się do dalszego recyklingowania.

Jeśli stawiasz na wysoką jakość, niezawodność i praktyczność rozwiązań, koniecznie weź pod uwagę nasze koperty ekologiczne z tektury. To jeden z wielu materiałów operacyjnych, które zamówisz praktycznie od ręki w hurtowni internetowej RAJA. Nie czekaj i zaopatrz swoją firmę w najlepsze i ekologiczne produkty, które ułatwią wysyłkę towarów i zoptymalizują koszty logistyki.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa